Účast studentů školyVeřejná sbírka Bílá pastelka
14. října 2015 se žákyně druhého ročníku SOŠ budou účastnit jako dobrovolnice veřejné sbírky Bílá pastelka, která  se koná na podporu nevidomých v České republice u příležitosti Mezinárodního dne bílé hole. Sbírku pořádá Sjednocená organizace nevidomých a slabozrakých ČR. Výtěžek pak jde na výukové programy pro zrakově postižené, aby mohli i přes své postižení žít samostatný a nezávislý život. Mgr. Doubrava Dřízhalová


Sbírka Světluška
Ve dnech 8. - 10. září 2015 se jako každoročně studenti oboru sociální činnost zapojili do organizace pro sbírku Světluška. Sbírku pořádá Nadační fond Českého rozhlasu. Tentokráte se zapojili studenti a studentky třídy 2.S jmenovitě: Pavlína Chlumáková, Tran Phan Anh, Veronika Vohnická, Patricie Srnská, Martina Bartoníčková a Dominik Tůma. Sbírka byla uskutečněna v Hostinném a okolí s celkovým výtěžkem 4159,- Kč. Koupí sbírkových předmětů bylo přispěno na přímou pomoc nevidomým a těžce zrakově postiženým dětem i dospělým z celé České republiky. "Děkuji za pomoc uvedeným studentům a všem dárcům, kteří pomohli rozzářit svět nevidomých," Pavlína Aerts.


Bílá pastelka
15. října 2014 se žákyně druhého ročníku střední odborné školy zúčastnily jako dobrovolnice veřejné sbírky Bílá pastelka, která se koná na podporu nevidomých v České republice u příležitosti Mezinárodního dne bílé hole. Sbírku pořádá Sjednocená organizace nevidomých a slabozrakých ČR. Výtěžek akce putuje na výukové programy pro zrakově postižené, aby mohli i přes své postižení žít samostatný a nezávislý život.


Sbírka Světluška
Ve dnech 8. - 12. září 2014 realizovaly žákyně 3. ročníku oboru sociální činnost Eliška Červená, Kateřina Pacáková, Kristýna Zákostelnová, Pavla Šusová, Olga Růžičková a Karolína Vrablíková sbírku Světluška, kterou každoročně pořádá Nadační fond Českého rozhlasu. Sbírka byla uskutečněna v Hostinném a okolí s celkovým výtěžkem 6435,- Kč. Koupí sbírkových předmětů bylo přispěno na přímou pomoc nevidomým a těžce zrakově postiženým dětem i dospělým z celé České republiky.

Děkuji za pomoc uvedeným žákyním a všem dárcům, kteří pomohli rozzářit svět nevidomých.

Vložila Jana Lebedinská

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

---slider---

error Slider nebyl nalezen.

---infopanel---

Telefontelefon

E-maile-mail

Facebookfacebook.com

Kontaktní údaje

Krkonošské gymnázium a Střední odborná škola

Krkonošské gymnázium
a Střední odborná škola
Vrchlabí - Hostinné

Komenského 586
543 01 Vrchlabí
IČ: 60153245

Pracoviště Hostinné:

Horská 309
543 71 Hostinné
tel: 499 441 442
email: info@gymhost.cz

Studijní obory

Letak_sos2019

Letak_osetrovatel2019_velka

Vzdělávací aktivity

Úspěchy žáků

Největšího úspěchu dosáhla v roce 2001 Martina Pičmanová, která z Mezinárodní biologické olympiády INEPO v Turecku přivezla 1. místo.

Největšího sportovního úspěchu dosáhli stolní tenisté, když v se roce 2008 probojovali až do republikového finále, kde v konkurenci 14 týmů skončili na 8. místě.

Žáci gymnázia maturující v roce 2015 vyhráli v roce 2012 celostátní soutěž Čtení pomáhá a odměnou jim byl zájezd na Mallorcu.

V roce 2004 obsadila Michaela Mědílková 9. místo v celostátním kole Středoškolské odborné činnosti v kategorii Historie.

Jan Papoušek vybojoval v roce 2011 4. místo v celostátním kole Zěmepisné olympiády. V roce 2015 obsadil mezi nejlepšími zeměpisáři v republice 16. místo.

Lukáš Jiřička se v roce 2015 probojoval mezi nejlepší žáky v Olympiádě v českém jazyce. V republikovém kole obsadil dělenou 11. pozici.

Daniel Havelka obsadil v roce 2018 2. místo v krajském kole Geologické olympiády a postoupil do celostátního kola.

V roce 2019 obsadil Daniel Havelka 2. místo v krajském kole Geologické olympiády.