Menu


Webová aplikace Bakaláři

Zahraniční projekty

Pro veřejnost

Fotogalerie školy

Videa školy

Školní jídelna

Aktuální projekt EU

Plakat_m

Gymnázium a SOŠ Hostinné se zapojilo do projektu na zlepšení kvality vzdělávání a výsledků žáků v klíčových kompetencích. Projekt je spolufinancován Evropskou unií.

ICT ve výuce

Naše škola se zapojila do projektu ICT ve výuce. Informace zde.

Počítadlo návštěv

LogaKontaktní údaje

Gymnázium a SOŠ Hostinné
Horská 309, 543 71 Hostinné
50.5410753N, 15.7257303E
tel: 499 441 442
email: info@gymhost.cz
IČ: 60153326
Fc

Plán akcí

3. 9. - zahájení šk. roku

Vzdělávací aktivity

Největší úspěchy žáků

  • Největšího úspěchu dosáhla v roce 2001 Martina Pičmanová, která z Mezinárodní biologické olympiády INEPO v Turecku přivezla 1. místo.
  • Největšího sportovního úspěchu dosáhli stolní tenisté, když v se roce 2008 probojovali až do republikového finále, kde v konkurenci 14 týmů skončili na 8. místě.
  • Žáci gymnázia maturující v roce 2015 vyhráli v roce 2012 celostátní soutěž Čtení pomáhá a odměnou jim byl zájezd na Mallorcu.
  • V roce 2004 obsadila Michaela Mědílková 9. místo v celostátním kole Středoškolské odborné činnosti v kategorii Historie.
  • Jan Papoušek vybojoval v roce 2011 4. místo v celostátním kole Zěmepisné olympiády. V roce 2015 obsadil mezi nejlepšími zeměpisáři v republice 16. místo.
  • Lukáš Jiřička se v roce 2015 probojoval mezi nejlepší žáky v Olympiádě v českém jazyce. V republikovém kole obsadil dělenou 11. pozici.
  • Daniel Havelka obsadil v roce 2018 2. místo v krajském kole Geologické olympiády a postoupil do celostátního kola.Informace školní jídelny


Přejeme všem žákům a rodičům klidné a pohodové letní prázdniny

25. - 27. 6. - výuka do 12:20
28. 6. - výuka do 11:30
29. 6. - předávání vysvědčení, výuka do 8:40
3. 9. - zpátky do lavic


Absolventi převzali maturitní vysvědčeníMat_vysvedceni
Oproti letošnímu poprasku kvůli neúspěchu žáků u maturit dopadla hostinská škola ve výsledcích velice dobře. A tak mohli z rukou třídních učitelek převzít dnes již absolventi školy závěrečná maturitní vysvědčení. Děkujeme jim za příjemně prožitá léta v naší škole a přejeme mnoho úspěchů v osobním i profesním životě. Martin Vlášek, ředitel školy


Kvarta vyrazila za humna
Třída kvarta se na letošní školní výlet vydala pěšky do blízkého kempu Svatá Kateřina. Cesta s lehkou zátěží netrvala dlouho, a tak již před polednem jsme dorazili do rekreačního zařízení. Zde si někteří vybalili ráno usmažené řízky, jiní si došli na oběd do restaurace. Po jídle jsme vyrazili na krátkou výpravu na Slučí kameny, kde si žáci potrénovali lezení po skalách. Někteří s větší zručností než jiní. Zbytek odpoledne počasí hrozilo dešťovými přeháňkami. Nakonec nám ale nezapršelo, a tak si žáci užili místní rybník i pískové hřiště na přehazovanou. Po večeři na žáky čekala překážková dráha. Po ní kvartáni přenášeli pytlík s vodou, kterou se snažili co nejrychleji zaplnit desetilitrový kbelík. V případě, že by to zvládli do 28 minut, mohli mít večerku o půlnoci. Na poprvé se jim to nepovedlo  Po roztržení pytlíku a přepočítání litrů na čas se ukázalo, že by je večerka čekala ve 22:15. Po dlouhém rozmýšlení se kvartáni na trať pustili ještě jednou, tentokrát s větší sklenicí. Tento pokus jim již vyšel a dočkali se velmi dlouhé večerky. Druhý den žáci opět využili koupání v rybníce a po obědě se vydali na sedmikilometrovou cestu domů. Fotky zde. Mgr. Michaela Mědílková


Žáci vyslechli besedu k prevenci úrazů páteře a míchy s názvem Banal FatalBanal_fatal
A proč Banal – Fatal? Banální situace, fatální následky!Tým lektorů jezdí do všech krajů České republiky a pořádá pro žáky II. stupně základních škol semináře, které jsou založené na autentických videích a živých debatách k tématu úrazů páteře a míchy. Tentokrát přijali pozvání Studentského parlamentu Gymnázia a SOŠ Hostinné a upozornili žáky na skutečnost, že úrazy páteře u mladých lidí neklesají. Stále se skáče do neznámých vod po hlavě, padá z výšky bez zajištění, nejsou „cool“ ochranné pomůcky na sport, jako je tomu jinde ve světě. Pak jsou tu rychlé motorky, auta i zbrklí chodci… Moc děkujeme Janu Janečkovi a Martinu Zárubovi za velice poučnou besedu. Matěj Voňka, člen studentského parlamentu


Prázdné koupaliště nás neodradiloLiberec
Letos se sekundáni na školní výlet vypravili vlakem do Liberce. Po příjezdu žáci navštívili iQLANDII a následně se pěšky vydali do asi 3 km vzdáleného kempu. Zde na nás čekalo nepříjemné překvapení v podobě prázdného bazénu, a tak jsme se městskou hromadnou dopravou vydali na přehradu Harcov, která nás přivítala příjemně ohřátou vodou i možností si do ní zaskákat z železobetonového ostrůvku. Následující den jsme po obědě navštívili Libereckou botanickou zahradu, která je nejstarší v republice. Návštěvu Liberce jsme zakončili tím, že jsme se tramvají přesunuli k liberecké radnici a v půl páté odpoledne jsme se vlakem vydali na zpáteční cestu domů.

Letos zamířily naše kroky do okolí Miletína a Hořic. V Miletíně jsme navštívili podzemí, rodný domek Karla Jaromíra Erbena a naučnou stezku se zastaveními inspirovanými básněmi z Kytice. V Hořicích jsme vystoupali na Masarykovu věž samostatnosti, prošli Smetanovými sady, Sochařským parkem U sv. Gotharda a U sv. Josefa až do lomu U Josefa. Horký den jsme kvůli prázdnému koupišti v Miletíně zakončili na koupališti Dachova. Večer vuřty – dvakrát.

Mgr. Michaela Mědílková a Mgr. Petr Tomek


Výsledky přijímacího řízení


Tercie střádala dovednosti na tábornickém kurzuTabornicky
Tábornický kurz - den 1:  První den se třída tercie se svojí paní učitelkou třídní Zuzanou Štefanovou a s paní učitelkou Veronikou Hožovou vydala na tábornický kurz do kempu Sedmihorky v Českém ráji. Po příjezdu autobusem postavili své stany a vydali se ve velkém horku osvěžit k místnímu rybníku Bažantníku. Následoval krátký odpočinek a pak přišla cesta na hrad Valdštejn, zpestřená Sedmihorským questem. Zpáteční cesta do kempu byla rozdělena na dvě skupiny. Všichni se nakonec shledali u rozdělaného ohně a strávili příjemný večer.
Tábornický kurz - den 2: Druhý den se pomalu probouzel do deštivého rána. Přesto, že celý večer propršel, bylo hezky. Po snídani v kempu následovala cesta na hrad Trosky, kvůli nehodě na trati se šlo pěšky přes zámek Hrubá Skála kolem rybníku Vidláku až k Troskám. Když všichni dorazili na Trosky, užili si výstup na obě věže, Babu i Pannu. Po náročném výstupu čekal studenty ,,dobrý'' obídek v restauraci pod Troskami. Cesta zpět byla ulehčená jízdou vlakem. V kempu se chvíli honila ,,mračna", ale i přesto si všichni večer užili a shledali se u zapálené ohně.
Tábornický kurz - den 3:  Od brzkého ráno pršelo a pršelo. Kvůli tomu jsme také museli poupravit náš program a přemístit ho pod přístřešek k bufetu, kde jsme si zahráli různé společenské hry. Další hrou, která se i přes pár kapek odehrávala venku, byl outdoorový scrabble. Po hře následoval odpočinek, na který navazovala hra šipkovaná. Připravily nejdříve holky pro kluky a později také kluci pro holky. Celý den byl nečekaně zakončen rozděláním ohně a ,,soutěží" o nejlepší gulášovou polévku.
Tábornický kurz - den 4: Čtvrtý a zároveň poslední den tábornického kurzu v Sedmihorkách začal tradiční snídaní (rohlík, salám, sýr a máslo, koblihy pouze pro vyvolené paní učitelky). Poslední hodiny v kempu byly věnovány balení věcí a stanů. Zpestřením dne byla přehazovaná proti žákům pátého ročníku základní školy. Poměr byl 6:20 lidem. Závěr byl opravdu nečekaný, tercie vyhrála a reprezentovala naší školu. A jak se líbil tábornický kurz studentům? Je, byl a bude velice uspokojící, prostě nejlepší!

Matěj Voňka - žák tercie


Gymnázium se skvěle prezentovalo v přírodovědných a matematických soutěžích
Tak jako v předchozích letech, i v letošním školním roce se studenti zúčastnili řady přírodovědných soutěží. Tématem letošní biologické olympiády byl pro žáky 6. -  9. tříd ZŠ a příslušných ročníků gymnázia Pohyb, pro středoškoláky Odpady. Školního kola se zúčastnilo celkem 37 studentů, do okresního kola postoupili za kategorii C Michal Roštejnský a Anastázie Gavendová z tercie, v okresním i po té i krajském kole nás dobře reprezentovali za kategorii D Jáchym Gróf ze sekundy a za kategorii B již tradičně studentky z kvinty Edita Kaprálová a  Adéla Jirková. Soutěž není vůbec jednoduchá, žáci musí zvládnout znalostní test, laboratorní práci a poznávání vybraných druhů rostlin a živočichů.

Největším úspěchem se v letošním roce stal obdivuhodný výkon Daniela Havelky v geologické olympiádě, který se účastí v celostátním kole zařadil mezi 18 nejúspěšnějších geologů ve své kategorii v České republice. Tomu ale nejdříve předcházela kola školní a okresní elektronickou formou a krajské kolo, organizované Muzeem východních Čech v Hradci Králové, kde obsadil krásné 2. místo. A co taková soutěž obnáší? Dan musel nastudovat poznatky z petrologie, mineralogie, krystalografie a dalších geologických oborů a to nejen pro teoretický test, ale i pro praktickou část (poznávání padesáti vzorků minerálů, hornin a zkamenělin), která byla součástí krajského a celostátního kola. To posledně zmíněné se konalo v Brně v Ústavu geologických věd Přírodovědecké fakulty Masarykovy univerzity. Všichni zúčastnění jsou považováni za úspěšné řešitele a v případě jejich zájmu o studium geologie jsou přijati na univerzitu bez přijímaček.

Po dlouhé době studenti reprezentovali naši školu i na chemické olympiádě, kde v krajském kole v kategorii C získal Jakub Ciler (sexta) 8. místo a Michal Roštejnský se v kategorii D v okresním kole umístil na 9. místě. Podobně jako biologická olympiáda i chemická má tři části: teoretickou, praktickou a testovou. Michal Roštejnský nemohl letos vynechat ani matematickou olympiádu, ve které dosáhl zatím svého nejlepšího výsledku, a to 3. místa v okresním kole kategorie Z8. Samozřejmě jako tradičně na naší škole proběhla i celostátní soutěž Matematický klokan, kde se na prvních pozicích umístili: Emma Roháčová (kategorie Benjamín), Matyáš Gebouský (kategorie Kadet), Jakub Ciler (kategorie Junior) a Adéla Čáslavská (kategorie Student). Závěr školního roku uzavírá soutěž Poznávání přírodnin, kde nás nejlépe v okresním kole reprezentovaly 2. místem Nikola Kučerová, 6. místem Edita Kaprálová a 8. místem Jáchym Gróf. Všem studentům děkujeme za reprezentaci gymnázia a gratulujeme ke krásným výsledkům. Miroslava Maternová a Zuzana Štefanová - učitelky


Žáci absolvovali praxi v Německu
Zahraniční praxe nám začala 30. 4. ve 4:15 ráno na vlakovém nádraží. Se zavazadly jsme se vydali do malého německého městečka Waldshut - Tiengen ležícího na hranici se Švýcarskem Cesta trvala s přestupy okolo 16 hodin... Čtěte dále

Logo_praxe


Zájemci se mohou stále o studium přihlásit
Případným zájemcům vypíšeme další kola přijímacího řízení pro obory gymnázia i střední odborné školy. Stačí pouze zavolat 499 441 442.


Společný subjekt gymnázií povede Martin Vlášek
Trutnovsko - Krajští radní rozhodli, kdo povede v dalším období střední školy v regionu. Zásadní změna se týká gymnázií v Hostinném a Vrchlabí, které splynou od nového školního roku pod společný subjekt Krkonošské gymnázium a Střední odborná škola. Z pozice ředitele ho povede Martin Vlášek, dosavadní ředitel Gymnázia a SOŠ Hostinné. Krajští radní vybrali Vláška v konkurenci dalších tří uchazečů.
Zdroj: https://krkonossky.denik.cz/zpravy_region/novy-spolecny-subjekt-gymnazii-vrchlabi-a-hostinneho-povede-martin-vlasek-20180417.html
Jan Braun, Krkonošský deník
Zdroj: https://krkonossky.denik.cz/zpravy_region/novy-spolecny-subjekt-gymnazii-vrchlabi-a-hostinneho-povede-martin-vlasek-20180417.html


Maturitní zkoušky zahájeny praktickou částí
Jako každým rokem si žáci Střední odborné školy oboru sociální činnost ověřili své praktické dovednosti v zařízení Domov pro seniory Trutnov, pracoviště R. Frimla. Zkouška probíhala v několika oblastech, a to v přímé péči o uživatele, aktivizačních technikách a komunikačních dovednostech. Součástí praktické maturitní zkoušky je také obhajoba, která zahrnuje teoretické znalosti z předmětu Pečovatelství. Mgr. Kateřina Šitinová


Jarní týden v Anglii
Již tradičně naše škola Gymnázium a SOŠ Hostinné ve spolupráci s CK Kristof zorganizovala pro žáky poznávací a výukový zájezd do Velké Británie. A co viděli? Rozkvetlý a zároveň zasněžený Londýn se všemi jeho významnými památkami, Hever Castle - romantický hrádeček Anny Boleynové, druhé ženy Jindřicha VIII., slavné pobřeží Beachy Head s bílými útesy Seven Sisters a přímořské letovisko Eastbourne. Dále lázeňské město Brighton, kde žáci bydleli v hostitelských rodinách a navštěvovali školu. V tak nabytém programu si našli čas i na návštěvu centra mořské fauny a flory Sea Life, Královský palác i velmi slavné molo, jednu z dominant Brightonu. Nálada byla pohodová, rodiny vstřícné a pečující, počasí na anglické poměry neobvykle slunečné a žáci dochvilní, nadšení a stále pozitivně naladěni. Slovy studentů: „We love the UK“. Mgr. Miroslava Maternová


Deník z Velké BritánieP3192351
Matěj Voňka nás každý den informoval o průběhu zájezdu do Velké Británie. DEN 1: V poledních nedělních hodinách se studenti vydali na celodenní cestu do Velké Británie. Ihned po příjezdu do Londýn... Čtěte dále


První jarmark se vydařil
První Velikonoční JARMARK na Gymnáziu a SOŠ v Hostinném mě mile překvapil z hlediska návštěvnosti i z nadšení studentů, kteří vyrobili krásné věci. Určitě bych byl velice rád, kdyby se z této akce stala tradice. Velké díky patří panu učiteli Jaroslavu Dvorskému, vedení školy, všem studentům, kteří se zapojili, a v neposlední řadě i Vám, návštěvníkům. Děkuji moc. Matěj Voňka


Ohlédnutí za sportovními soutěžemi v březnu
Okresní kolo v halové kopané chlapců - kat. III: Žáci primy a sekundy vyhráli všechny zápasy ve své skupině, takže ze skupiny postoupili na prvním místě. V semifinále se utkali se ZŠ Náchodská Trutnov, se kterou remizovali 0:0. V penaltách byli úspěšnější hráči ZŠ, a tak se náš tým musel smířit se zápasem o třetí místo. Tento zápas naši žáci vyhráli až v penaltové loterii.
Okresní kolo v halové kopané chlapců - kat. IV:
Okrskové kolo v přehazované dívek: Žákyně primy a sekundy se v pátek 2. března zúčastnily okrskového kola v přehazované. I přes velké nasazení obsadily dívky až šesté místo, kdy se jim v celém turnaji podařilo vyhrát pouze dva sety nad ZŠ Rudník a ZŠ Karla Klíče Hostinné.


V krajském finále holky třetí a kluci pátí
Přelom pololetí je v kalendáři školních sportovních akcí již druhým rokem vyhrazený florbalovým turnajům KB FLORBAL CHALLENGE. V loňském roce se ho zúčastnily dívky Gymnázia a SOŠ Hostinné, v tom letošním je doplnilo i družstvo chlapců. Florbal1Dívky postoupily přímo do krajského finále, chlapci si účast mezi pěti nejlepšími týmy v kraji vybojovali v okresním kole. V dramatických zápasech, ve kterých mnohdy rozhodovaly poslední vteřiny nebo šťastné góly, obsadili chlapci páté místo. Lépe si vedly dívky, které získaly bronzové medaile. Mezi chlapci byl do all star týmu vybrán Matěj Kesner a v kategorii dívek byla nejlepší brankářkou turnaje vyhlášena Kateřina Vyklická. Mgr. Martin Vlášek – ředitel školy


Lyžaři zdokonalovali své dovednosti
Do nového prostředí vyrazili žáci Gymnázia a SOŠ Hostinné v rámci lyžařského výcvikového kurzu. Jejich základnou se na týden stala Chata Blesk v Horní Malé Úpě. Rozmanitost sjezdovek v areálu dala žákům příležitost vyzkoušet si tratě méně i více náročné. Škola se nadále snaží udržet kompletní nabídku kurzů. Na konci května vyrazí žáci třetích ročníků na Vltavu na vodácký výcvik, tercie v červnu absolvuje tábornický kurz. 

Staráme se o kondici žáků i zaměstnanců
Tělesná výchova se v zimním období odehrává převážně v tělocvičnách. Telocvik Žákům gymnázia se vyučující snaží hodiny zpestřit také pobytem venku. Kromě fotbálku ve sněhu byli žáci bobovat nebo bojovat ve sněhových bitvách. Novinkou pro zlepšení kondice žáků i zaměstnanců školy jsou dva nové běžecké pásy a vybavení pro badminton. Mgr. Martin Vlášek – ředitel školy


Třeťáci zavítali do azylového domu a diagnostického ústavu
Pondělí, 29. ledna, patřilo k těm dnům, kdy si studentky SOŠ, tentokráte ze třetího ročníku, mohly doplnit své teoretické vědomosti v praxi. Praktický zážitek mají hned ze dvou zařízení. První z nich je Domov pro matky s dětmi Oblastní charity Hradec Králové, což je sociální služba určená matkám nebo otcům s dětmi, kteří se ocitli v těžké sociální situaci - především přišli o bydlení. Nutno říct, že ztráta bydlení není zdaleka jediné trápení, které sem maminky či tatínky dovedlo, neboť jsme vyslechli z úst vedoucí zařízení, velmi ochotné paní Zdeňky Koutníkové, mnoho krutých lidských příběhů. Domácí násilí, pronásledování či závislosti partnera nejsou bohužel výjimečnými důvody, které sem klientky či klienty přivádějí. Poté, co jsme načerpali atmosféru a získali mnoho nových vědomostí a zážitků, jsme se přesunuli do druhého zařízení, kterým byl Dětský diagnostický ústav v Hradci Králové. Toto zařízení je určeno pro děti od 3 do 15 let a jedná se o výchovné zařízení. Jde vlastně o přestupnou stanici pro děti s výchovnými problémy. Děti jsou zde v péči pedagogů a psychologů, mají zde pevně nastavená pravidla a režim, a po pár měsících se vracejí buď do svých rodin, nebo jsou umístěny do ústavní výchovy, například do dětského domova. I v tomto zařízení jsme si vyslechli surové příběhy dětí a odnesli tak cenné zkušenosti, které studentkám doplní teorii sociální politiky, speciální pedagogiky či psychologie. Mgr. Kateřina Šitinová a Mgr. Doubrava Dřízhalová


Závěr roku zpestřila vánoční besídkaBesidka_2
Stalo se již tradicí, že v závěru roku se na gymnáziu koná vánoční besídka. I tentokrát si žáci i učitelé připravili pásmo scének, tanečních i pěveckých vystoupení a v pohodové náladě se naladilii na vánoční prázdniny. Všemu předcházelo volejbalové utkání, ve kterém učitelé porazili maturanty 3:0 na sety. Fotky ZDE. Videa ZDE.


Kvinta uspořádala večer ve stylu pomádyPomada
Tradiční společenský večer pro své rodiče, kamarády, učitele, studenty současné i minulé a další návštěvníky připravila letošní kvinta ve stylu muzikálu Pomáda. V průběhu večera nechybělo taneční vystoupení ve stylu zmíněného muzikálu, soutěže, tombola, diskotéka a bohaté občerstvení. Byla to příjemná příležitost zastavit se v předvánočním shonu a strávit příjemný páteční večer na půdě naší školy. Fotky ZDE.


Máme nejlepší dobrovolnice v kraji
Děkujeme našim žákyním Tereze Hákové, Markétě Klazarové a Michaele Šimůnkové ze 2.S za vzornou reprezentaci naší školy při  organizaci veřejné sbírky Bílá pastelka. V rámci Královehradeckého kraje se umístily na prvním místě mezi dobrovolníky, kteří při této sbírce pomáhali. Tím opět pomohly vyzvednout činnost naší školy při různých charitativních projektech. Našim žákyním bude poděkováno u příležitosti Dne nevidomých v pátek 10.11.2017  v Rezidenci primátora hl.m. Prahy. Na této akci budou také vyhlášeny nejlepší krajské dvojice dobrovolných prodejců. Vše bude doplněno o bohatý kulturní program. POMOHLI JSME – POMÁHEJME !


Startuje program primární prevence
Žáci se zúčastní dlouhodobého programu primární prevence školy ve spolupráci s organizací  Společně k bezpečí a finanční podpory města Hostinné a Královéhradeckého kraje. Více informací. 


Naplno se rozjely školní sportovní soutěže
Ohlednutí za účastí žáků Gymnázia a SOŠ ve sportovních soutěžích AŠSK.


Pronájem tělocvičen a učeben
Organizacím podporující činnost mládeže a dětí nabízíme pronájem tělocvičen a učeben. Informace a ceník ZDE.


Den s antikou ve Františkánském klášteře
Třídy kvinta a sexta se v pátek 8. září zúčastnily Dne s antikou, který pro místní školy připravili zaměstnanci Františkánského kláštera v Hostinném. AntikaGalerií antického umění provedl žáky PhDr. Pavel Titz, PhD. (odborný asistent na Ústavu pro klasickou archeologii FF UK v Praze). V ambitu kláštera si kvintáni a sextáni mohli vyzkoušet antické oblečení, výzbroj a výstroj gladiátorů, vymodelovat si antickou lampu či si nechat předpovědět svou budoucnost ve starověké věštírně. Procvičili si zde také své znalosti římských slohů a naučili se antickou hru s kůstkami. Fotografie zde. Mgr. Michaela Mědílková


Zprávy ze školní jídelny
Z důvodů zvýšení potravinových a režijních nákladů se od 1. 9. 2017 mění cena oběda.

POZOR ZMĚNA CENY OBĚDA


Organizace školního roku 2017/2018


Škola nabízí doučování zdarma
Od září bude na gymnáziu pokračovat nabídka doučování vybraných předmětů. Informace o třídách a předmětech, ve kterých bude doučování nabízeno, získají žáci v září. Mgr. Martin Vlášek - ředitel školy


Podporujeme nadané žáky
V poslední době se v našich lavicích objevují talentovaní žáci. Ať už se jedná o sportovce nebo jinak nadané žáky rozhodli jsme se školní i mimoškolní aktivity podporovat. Mnohdy je obtížné tyto aktivity skloubit se studiem. V odůvodněných případech je možné upravit podmínky studia stanovené školním řádem. V ředitelně školy obdržíte informace, jak o upravené podmínky žádat.


Naše škola vydává průkazy ISIC
Vážení rodiče, rádi bychom Vás informovali, že naše škola vydává svým studentům mezinárodní studentský průkaz ISIC. VÍCE INFORMACÍ


Android Žákovská knížka v mobilech
V novém školním mohou žáci i jejich rodiče sledovat průběžnou klasifikci, změny v rozvrhu, akce školy, domácí úkoly, docházku a další informace v bezplatné aplikaci pro OS Android.


 Starší zprávy