Absolventi školy

Seznam žáků školy 1872-1922


Maturanti 1885/1886

Baudisch Maximilian, Berger Heinrich, Brath Jos. Alexander, Gohorna Josef, Hák Gottlieb, Martin Hugo, Mubik Josef, Mutla Johann, Osterreicher Ernst, Pauer Josef, Rücker Josef, Schubert Leopold, Voděrek Alois, Zirm Johann.

Maturanti 1886/1887

Bischof Johann, Braun Alfred, Eichholz Johann, Falge Karl, Fischer Alois, Hantscher Johann, Hermann Rudolf, Holmann Franz, v.Jbonski Emil, Just Ernst, Mach Ludwig, Rudolf Karl.

Maturanti 1887/1888

Bartosch Josef, Dittrich Franz, Merschkenz Jaroslav, Schenk Franz.

Maturanti 1888/1889

Bílek Julius, Delhaes Georg, Enge Friedrich, Exner Otto, Ficker Franz, Hoffmann Wladislav, Hofhansl Johann, Jatsch Josef, Materna Karel, Möller Josef, Narovec Julius, Pich Franz, Pick Max, Wick Johann.

Maturanti 1889/1890

Erben Alois, Forkarth Hubert, Jebavy Emil, Kamis Wenzel, Kudernatsch Karl, Mimlex Franz, Stump Vinzenz, Vlášek Anton, Weinert Hans.

Maturanti 1890/1891

Baudisch Heinrich, Bittner Anton, Hintner Franz, Hollmann Rudolf, Kerner Benjamin, Langner Franz, Österreicher Oskar, Rzehak Wilhelm, Weinlich Hugo.

Maturanti 1891/1892

Černý Karel, Graf Dehm Kunst, Gerstmann Hugo, Hurdalek Friedrich, Kostinl Ernst, Rovak Heinrich, Rotter Gustav.

Maturanti 1892/1893

Beckmann Hugo, Driak Friedrich, John Josef, Kiessling Ernst, Kulhanek Bohumil, Lornz Franz, Pauer Johann, Peisler Augustin, Rumler Franz, Zimbriger Friedrich.

Maturanti 1893/1894

Chvalovsky Karl, Jaksch August, Janh Heinrich, Kraus Gustav, Kuhn Emil, Lichmann Eduard, Meisner Andreas, Pick Wilhelm, Pleplar Anton, Schubert Albert, Seidel Josef, Tünkl Rudolf, Wenzel Franz, Wihan Josef.

Maturanti 1894/1895

Einhorn Hugo, Kiessling Julius, Kuhn Rudolf, Österreicher Georg, Pečený Jaroslav, Pohl Viktor, Steffan Josef, Stransky August, Sturm Anton, Sturm Johann.

Maturanti 1895/1896

Ahlt Karl, Kober Karl, Kosel Rudolf, Lath Balthasar, Pollak Hugo, Schalek Robert, Schembera Alois, Stieglitz Theodor, Urbanec Karl.

Maturanti 1896/1897

Bily Anton, Blaschka Franz, Erben Josef, Grünert Josef, Hampel Johann, Hellriegel Viktor, Lerch Karel, Lion Karl, Müller Franz, Nettl Edmund, Pohl Hugo, Porsche Karl, Rössler Franz, Rozum Jaroslav, Storm Anton, Sturm Josef.

Maturanti 1897/1898

Barth Wenzel, Hüttl Oswald, Knauer Josef, Langner Anton, Lichtenstein Ludwig, Psob Otto, Richter Wenzel, Schick Georg, Schwanda Albin, Ulrich Johann, Urbanec Max, Zineker Karl.

Maturanti 1898/1899

Baudisch Franz, Eichmann Rudolf, Klein Erwin, Krystan Josef, Mahrla Josef, Pirchan Gustav, Provenski Artur, Schmidt Rudolf, Schwarz Franz, Weiss Egon, Zirm Wenzel.

Maturanti 1899/1900

Benda Georg, Hinz Friedrich, Lang Ferdinand, Lorenz Franz, Pauer Fridrich, Reeh Otto, Rilk Julius, Schránil Rudolf, Zirm Franz.

Maturanti 1900/1901

Demuth Josef, Epstein Paul, Klement Ottomar, Kousal Rudolf, Langner Fridrich, Lötoner Max, Mohorn Rudolf, Pompe Gustav, Roslav v. Rosenthal.H.,Schrüter Alois.

Maturanti 1901/1902

Fischer Josef, Haller Johann, Hanke Franz, Korn Adolf, Link Josef, Nettl Paul, Peisker Alfred, Spitschan Wenzel, Wiesner Gustav, Walenta Vinzenz.

Maturanti 1902/1903

Böck Waldemar, Gösl Leopold, Grundmann Otto, Hertl Josef, Hübner Richard, Lorenz Artur, Löw Edgar, Löw Erich, Mahler Philipp, Mahwald Josef, Österreicher Otto, Pathz Theodor, Scharf Franz, Patter Josef.

Maturanti 1903/1904

Borthy Johann, Erben Josef, Ettel Albert, Hanke Albert, Lustinek Emil, Nettl Hugo, Nowak Robert, Pfefferkorn Otto, Wipler Richard.

Maturanti 1904/1905

Borth Franz, Braun Wilhelm, Dirschmidt Alfred, Fidler Josef, Hanusch Franz, Hüttel Friedrich, Knipper Alfred, Korda Gustav, Langner Andreas, Linka Johann, Reichenbach Edmund, Rindt Ernst, Schlesinger Karl, Steffek Ritter v.Egon, Růžička Alois.

Maturanti 1905/1906

Barton Heinrich, Freisleben Viktor, Herzog Josef, Hofer Richard, Kaiser Quido, Klose Gustav, Kowarzik Rudolf, Krössing Ludwig, Materna Max, Nagel Franz, Nuth Oskar, Schild Rudolf, Weihrauch Anton, Wolf Alfred, Wonka Georg.

Maturanti 1906/1907

Branberger Friedrich, Brunner Ferdinand, Čistecky Franz, Endt Wenzel, Fiedler Rudolf, Gall Johann, Ježek Rudolf, Kaudel Christian, Kohm Ferdinand, Ludwig Emil, Mendl Otto, Nagel Lambert, Rumler Julius, Schöbel Johann, Schwarz Heinrich, Seidel Josef, Smolik Wenzel, Stiller Josef, Volfmann Karl.

Maturanti 1907/1908

Brener Josef, Čech Erich, Cermann joh., Glaser Johan, Hylmar Karl, Kral Friedrich, Langer Anton, Leeder Ferdinand, Lechtenstein Kurt, Löwi Oskar, Nettl Paul, Pajak Franz, Raimund Rudolf, Schneider Heinrich, Schörnich Gustav, Wertheimer Peter.

Maturanti 1908/1909

Baier Alois, Kuhn Emil, Kuhn Franz, Langner Emil, Maiwald Leopold, Majer Richard, Nettl Georg, Schreier Vinzenz, Schrimpl Hubert, Stebich Friedrich.

Maturanti 1909/1910

Baudisch Hubert, Breuer Franz, Eisner Karl, Falta Karl, Gahler Rudolf, Grimme Bruno, Grof Fridolin, Hentschel Oskar, Hesse Karl, Holasek Otto, Jan Jaroslav, Korda Alois, Lahr Rudolf, Link Franz, Machka Franz, Müller Reinhold, Nagel Josef, Nettl Otto, Nittner Rudolf, Pacelt Emil, Pawel Josef, Pejak Josef, Ries Alois, Rolf Josef, Rüder Heinrich, Sauder Otto, Scholz Richard, Schreier Johann.

Maturanti 1910/1911

Bradler Wenzel, Feist Georg, Flögel Julius Paul, Hoffmann Franz, Kaudel Siegfried, Kuhn Hubert, Linek Alois, Löwy Leo, Nittner Vinzenz, Nossek Emanuel, Novotny Raimund, Scharf Josef, Schmidt Franz, Schmidt Gustav, Sommer Alois, Wähner Heinrich, Wonka Josef.

Maturanti 1911/1912

Auer Konrad, Endt Franz, Köhler Friedrich, Lauer Waltr, Lederer Ludwig, Link Gustav, Mahrla Josef, Mahrla Alois, Mahrla Franz, Mejl Oskar, Müller Walter, Nittner Josef, Nittner Otto, Pohl Ernst, Rumler Josef, Scholz Franz, Stiller Edmund, Stransky Johann, Sturm Friedrich, Waclavec Johann, Weihrauch Johann.

Maturanti 1912/1913

Blaschka Anton, Chladek Theodor, Ettrich Richard, Haller Kurt, Kindler Josef, Kober Johann, Marx Max, Nossek Alexius, Palt Adolf, Riedel Adolf, Schenk Franz, Schober Adolf, Scholz Franz, Kohler Erwin, Wipler Ludwig.

Maturanti 1913/1914

Adolf Johann, Blaschka Alfred, Ettel Rudolf, Ettel Walter, Fomann Alexander, Grossmann Felix, Hartmann Julius, Nagel Alois, Psohl Gusstav, Richter Artur, Rösel Walter, Schreier Josef, Steindler Karl, Studnitschka Max, Tins Rudolf, Trausel Karl, Veith Otto, Wagner Herta, Kubina Josef.

Maturanti 1914/1915

Mach Otto, Schreier Anton, Baudisch Gustav, Rüder Josef, Metschl Wilhelm, Gold Gustav, Hofmann Gustav, Petřik Gustav, Hanke Johann, Rumler Rudolf, Sommer Leo.

Maturanti 1915/1916

Kohn Ernst, Jenisch Viktor, Rosenbaum Gerhart, Klug Josef, Mohr Franz, Pinsker Karl, Wanka Josef, Adelt Margarete, Friedler Hermine.

Maturanti 1916/1917

Rumler Otto, Thamm Wenzel, Heidenreich Johann, Friedler Ernst, Klimesch Johann, Link Adolf, Hanke Robert, Kaufmann Josef, Link Erwin, Schlee Franz, Wagner Paul, Brandes Gerschen, Pasak Josef, Kaufmann Emma, Sommer Adalbert, Meissner Gertrud.

Maturanti 1917/1918

Meissner Alfred, Kittler Hermann, Schreier Wenzel, Rücker Erwin, Schirmer Theodor, Munser Rudolf, Selisko Otto, Pischel Josef, Dvořák Johann, Adolf Wilibald, Bergmann Josef, Hampel Oskar, Geitner Amalia, Holzek Hedwig, Schmidt Margarete.

Maturanti 1918/1919

Nagel Adolf, Bogt Josef, Wanka Ernst, Feder Friedrich, Festa Ernst, Irrmann Karl, Kühler Gertrud, Lesk Hugo, Purr Josef, Rebhann Margarete, Kuhn Alfred.

Maturanti 1919/1920

Richter Bruno, Elstein Paul, Altschul Ernst, Romann Friedrich, Illner Walter, Jirasek Johan, John Walter, Kindler Franz, Klug Alois, Lorenz Ernst, Renmann Leopold, Plechatsch Hermann, Richter-Jaschke Herm., Rumler Leopold, Schloffer Friedrich, Stein Erich, Stepann Karl Manfred, Scheufler Walter.

Maturanti 1920/1921

Menschel Friedrich, Bachtik Emil, Blaschka Walter, Czerrnin Volfgang, Czernohous Walter, Fidler Hildegard, Freund Walter, Grosspitsch Franz, Haberzettl Josef, Müller Franz, Pasak Ernst, Petter Benno, Sommer Alois, Sommer Gustav, Stefan Leopold, Stransky August, Süss Oswald, Waniček Franz.

Maturanti 1921/1922

Lorenz Hans, Flögel Erich, Hampel johann, Hertach Walter, Illner Erich, Kluge Rudolf, Langner Hermann, Messner Ernst, Petřik Bruno, Rehmund Otto, Schwarzkopf Otto, Stein Manfred, Sturm Alois, Sturm Vinzenz, Kleiner Berthold.

Maturanti 1922/1923

Czernohous H., Fleischmann J., Grof J., Grof O., Hegedüs K., Hettfleisch H., Kudernatsch M., Lengsfeld K., Lernfass M., Reil J., Richter O., Rührich A., Rumler E., Spiegel H., Steckert G., Völpel G., Wick J., Willer J.

Maturanti 1923/1924

Flögl M., Gletter G., Hofmann A., Iwonski E., Langner J., Lanscher J., Mayer S., Nittner H., Richter R., Schöbel J., Schoft J., Schreier G., Schrimpf K., Stiepel W., Storm A., Tischer I.

Maturanti 1924/1925

Erflt J., Lerndissek J., Lily J., Czernohous G., Dürferling M., Eichmann I., Gurlyn N., Jirlef J., Lukas G., Klnßunw G., Rehmund G., Witmirum G., Ziwm G.

Maturanti 1925/1926

Demuth S., Feest H., Fritsch M., Hartel J., Hertach A., John O., Lauber K., Meixner O., Neustachl R., Patzak E., Puszinsky J., Rose G., Richter-Jäschke H., Schöbel H., Taussig J., Wick A.

Maturanti 1926/1927

Blaschke J., Gaberle A., Häusgen J., Gibersky M., Meissner E., Müller F., Patzak W., Rikirsh R., Deym J.

Maturanti 1927/1928

Ahlt G., Czerwinka A., Czernin J., Eichmann F., Goll G., Kriegler R., Liechtenstein G., Müller O., Pfeil J., Porkert R., Reimann E., Rücker J., Tischer G., Ulrich E., Ulrich R.

Maturanti 1928/1929

Ambrosch F., Bischoff H.H., Bönsch J., Čeřovský H., Ditz J., Fuchs H., Hackl A., Munser A., Schoft E., Tippelt W., Wittmann W., Wisina A.

Maturanti 1929/1930

Follert G., Gebauer C., Hollitscher R., Kammel R., Klug J., Körner G., Meißner E., Nosek R., Poppe S., Schöbel E.

Maturanti 1930/1931

Falge L., Kacper W., Klobe H., Kowar E., Munser K., Nossek R., Pflegr E., Richter E., Schober W., Schritert E., Weil A.

Maturanti 1931/1932

Feit W., Fuckner L., Goder W., Hiltscher G., Kriser G., Klecker W., Klein R., Kluge L., Knechtterger G., Pfefferkorn V., Prokeš P., Reiter J., Rücker J., Schmitter A.

Maturanti 1932/1933

Bitterlich M., Fobinger J., Görner F., Großmann J., Heimlich J., Kuhn G., Langner A., Madle W., Mohác E., Ulrich E., Weiß G., Wihan K.

Maturanti 1933/1934

Drescher R., Mohorn F., Pfefferkorn F., Richter N., Rößner A., Schneider J., Seidel J.

Maturanti 1939/1940

Erben F., Fiedler F., Fiedler G., Gürtner G., Gürtner R., Kleiner A., Langner F., Lorenz E., Messner E., Nitner K., Palm F., Pauer W., Scheiter E., Stwrtetschka W.

Maturanti 1940/1941

Čeřovsky L., Fiedler E., Frenzel G., Jeschke J., Kostlivy M., Lorenz W., Rzehak M., Salaba R.

Maturanti 1941/1942

Baudisch R., Berger H., Effenberger ., Jirschitzka J., Kunz A., Luksch J., Palm R., Pomp G., Rolletschek J., Rumler K., Scharm G., Ulrich J.

Maturanti 1943/1944

Gold W., Klug I., Plechatsch G., Schšeitzer v.G., Wagner E., Wagner J. 1934 – 1939 … období bez maturitních ročníků (víceleté gymnázium), 1942 – 1943 … bez maturitního ročníku.

Maturanti 1958/1959

Miloslava Balcarová, Pavel Bouma, Jana Hanušová, Miloslav Hynek, Otto Chlupáč, František Janeček, Petr Jiran, Milena Jirsová, Marta Kováčová, Vladislav Nosek, Lada Machačná, Marie Matysová, Marta Munzarová, Jan Nagy, Hana Nováková, Milan Odvárka, Jana Ouzká, Jindra Pátá, Libuše Radingerová, Naděžda Salavcová, Petr Slavíček, Anna Soglová, Alena Tejnorová, Jaroslav Vancl.

Maturanti 1959/1960

Blažena Bernardová, Pavel Bittarovec, Zdeněk Borčický, Josef Čuřík, Milada Haňková, Petr Havlík, Jaromír Hochmal, Pavla Jánošíková, Jiří Kejzar, Jana Klimentová, Jaroslav Kittnar, Jana Knapová, Jiří Krejčí, Jiří Lacina, Ivana Maglenová, Jiří Malínský, Jaroslava Mašková, Blanka Munzarová, Věra Petříková, Marie Rumlová, Oldřich Šašek, Jaroslav Šimůnek, Vladimír Topinka, Jaroslav Valeš, Emil Vohradník, Bohumila Vokatá, František Vokoun, Miroslava Vymětalová, Jana Zapletalová.

Maturanti 1960/1961

Hana Bělinová, Ivan Beneš, Jan Brádler, Eva Doležalová, Dagmar Dvořáčková, Eva Festová, Soňa Havlíčková, Jana Luštincová, Božena Motejlková , Jiří Novák, Miloslava Patřičná, Sabina Pavliková, Svatomíra Pilousová, Jana Podzimková, Jitka Staňková, Libuše Suchardová, Jindřich Šilhavý, Augustin Štelzer, Zlata Vítková, Jiří Vondrák, Jiří Vrabec, Jan Záhora, Libuše Zelinková.

Maturanti 1961/1962

Libuše Albrechtová, Zdeněk Benda, Pavel Bohanes, Rudolf Cerman, Bohuslava Čaňková, Zdeňka Fišerová, Jarmila Jandová, Marcela Janoušková, Jaroslava Jirutková, Vojtěch Klimenta, Lenka Komárková, Jarmila Konůpková, Eva Kubiasová, Josef Kubíček, Marie Kuchejdová, Marie Kužmová, Helena Lejdarová, Jana Malá, Vladimír Matouš, Oldřiška Poludová, Jana Purmová, Ivona Salavcová, Libuše Stašínková, Zdeněk Stránský, Miloslava Stašická, Libuše Šimůnková, Zdeněk Štěpán, Soňa Vlachová, Jaroslav Votruba.

Maturanti 1962/1963

Věra Bartošová, Štěpánka Bašková, Vlasta Cittová, Jaroslav Drahozal, Jiří Drbout, Hana Jirásková, Božena Křížková, Jana Kulhánková, Alena Kursová, Jana Machová, Jan Malý, Alena Matoušová, Jarmila Mládková, Vlastimil Pilous, Radovan Pochop, Marie Procházková, Zdeňka Purmová, Jana Sedláčková, Ivona Šírová, Zdeněk Štefan, František Thomas, Hana Tichá, Petr Vodehnal, Dáša Vonková, Lubomír Zeman.

Maturanti 1964/1965

Oldřich Hák, Alexandra Martinová, Monika Ulrichová, Růžena Weissová, Jaroslava Raisová, Hana Ryšavá, Jaroslav Fingr, Petr Mědílek, Alena Karmášková, Eva Papešová, Jana Potůčková, Jiřina Valentová, Jana Opršalová, Stanislava Tejchmanová, Anna Jirásková, Jaroslava Knapová, Soňa Jiřičková, Miloslava Krčmářová, Jaroslava Kejzarová, Miluška Mikšová, Josef Vodehnal, Jaroslava Marie Knapová, Miloslava Plecháčová, Ludmila Mlatečková, Pavel Stieranka, Vladimír Doskoč, Miloslava Hamerská, Vítězslava Macelová, Helena Tejnorová, Jana Vymětalová.

Maturanti 1965/1966

Edita Almusová, Helena Blažejová, Alena Cermanová, Radovan Čaněk, Eva Hamanová, Josef Jiřička, Věra Junková, Josef Klimenta, Alena Knapová, Jana Kroutilová, Světluše Máslová, Věra Podlipná, Libuše Podzimková, Hana Pušová, Marie Rysulová, Marie Srnská, Oldřich Šinkora, Dagmar Tichá, Milada Tůmová, Miloslav Čurda, František Orlík.

Maturanti 1966/1967

Václav Cetl, Eva Česenková, Vlasta Dostálová, Irena Grmelová, Růžena Zámečníková, Jindra Jansová, Mario Junek, Ladislav Junek, Marcela Kalenská, Bohunka Kobrová, Marie Machatová, Petr Moravec, Milan Nosek, Zdeněk Nýdrle, Jaroslav Patočka, Eva Pelikánová, Lili Penčevová, Jiřina Pešková, Anna Pírková, Magda Plecháčová, Eva Potůčková, Lenka Soukupová, Marie Strnadová, Jana Špačková, Alena Štěpánová, Petr Šulitka, František Švejda, Hana Trejbalová, Jiří Zadrobílek


 

Maturanti 1997/1998 – septima

(třídní učitel Mgr. Marian Páchnik): Jan Bašek, Miluše Bernkrautová, Iveta Čermáková, Zuzana Drinková, Hana Kazihnitková, Vlastimil Kerl, Martina Kosinová, Klára Nehybová, Petr Nosek, Daniela Novotná, Tereza Pavlíková, Lenka Pavlíková, Lůcie Pírková, Jana Ryndová, Jakub Stránský, Blanka Štěpová, Jiří Tryzna, Ondřej Veškrna, Pavel Voňka, Regina Zaplatílková.

Maturanti 1997/1998 – rodinná škola

(třídní učitel Ing. Stanislava Stierandová): Bímová Veronika, Blažejová Jana, Cermanová Radka, Cermanová Vlasta, Festová Kateřina, Fleglová Věra, Hamanová Jana, Hlušičková Petra, Kohutková Dana, Koucká Klára, Koreňová Petra, Kyselová Iveta, Lacušková Veronika, Lukešová Jana, Machilová Iveta, Mašková Renata, Menclová Lucie, Mrázková Klára, Nagyová Zdeňka, Novotná Marie, Tvrdá Helena, Urbanová Lada, Valášková Veronika, Vraštilová Blanka, Žádná Pavlína, Matěnová Jana, Víznerová Ivana.

Maturanti 1998/1999 – večerní studium – obor výroba a zpracování papíru

(třídní učitel Mgr. Ivana Zadražilová): Alena Berezcová, Petr Fabišík, Marie Janoušková, Milan Kovář, Radka Matějcová, Daniel Mladonický, Miroslav Mrštík, Martina Poláková František Richweis, Radka Skalníková, Monika Stránská, Ludmila Voborníková, Jiřina Žabová.

Maturanti 1998/1999 – rodinná škola

(třídní učitel PhDr. Lenka Neumannová): Nikola Adlerová, Magda Balcarová, Martina Dadíková, Eva Doubravská, Iveta Hanušová, Alena Chladová, Karolína Janečková, Šárka Jebavá, Alžběta Jirsáková, Petra Karásková, Veronika Králová, Zdena Nosková, Jakub Omrt, Monika Opočenská, Lucie Pišiová, Edita Štučková, Monika Šubrtová, Iveta Tichá, Květoslava Zajíčková.

Maturanti 1998/1999 – septima

(třídní učitel Mgr. Petr Beránek): Michaela Bajerová, Jana Bažantová, Pavla Bímová, Markéta Brádlerová, Anna Čtvrtníková, Jan Hájek, Pavla Hartmanová, Martina Kordová, Michaela Krafková, Václav Krouz, Josef Levínský, Pavla Mýlová, Jaroslav Patzelt, Tomáš Stránský, Martin Talášek, Andrea Zámečníková, Kateřina Zilvarová.

Maturanti 1999/2000

(třídní učitel Mgr. Eva Prokopová): Ondřej Bučina, Martina Erlebachová, Tomáš Flam, Lukáš Hroch, Jitka Klugová, Zdeňka Kratěnová, Zdeněk Krejčí, Michaela Mánková, Jan Michal, Monika Píšová, Lucie Podolská, Magdaléna Putrovcová, Klára Slavkovská, Hana Steklá, Veronika Stránská, Lucie Strejčková, Vendula Suchá, Roman Šitina, Petr Švaříček, Lukáš Voltr, Martin Voňka, Lenka Zárubová.

Maturanti 2000/2001

(třídní učitel Mgr. Ivana Mědílková): Zdenka Brádlerová, Vladimír Cerman, Marie Erbanová, Lucie Filipčíková, Josef Halaxa, David Hlavsa, Petra Hrubá, Pavel Jandura, Zuzana Janečková, Pavlína Kordová, Jiří Kracík , Michaela Lukešová, Tomáš Nedvídek, Denisa Písečná, Eva Prchalová, Jana Prokopová, Jitka Řeháková, Hana Sedláčková, Oskar Stierand, Klára Stránská, Veronika Urbanová, Kateřina Válková, David Zwyrtek

Maturanti 2001/2002

(přechod ze sedmiletého na osmileté gymnázium, zrušeny rodinné školy)

Maturanti 2002/2003

obor 28-41-M/007 - Výroba celulózy a papíru

(Třídní učitel: Soběslav Neufuss): Baroch Petr,Frýda Tomáš, Havelka Lukáš, Jelínková Kateřina, Kodymová Jana, Kuncl Josef, Kusý Jiří, Nedvídková Lucie, Nesládek Michal, Sekerková Žaneta, Souček Václav, Stráník Jiří, Šimková Jana, Žatecký Tomáš, Streubelová Petra

obor 79-41-K/801 - Gymnázium - osmileté

(Třídní učitel: Mgr. Ivana Zadražilová): Bílá Romana, Birtusová Petra, Blaško Radek, Brádlerová Denisa, Brádlerová Lada, Dědek Lubomír, Gašpar Lukáš, Geletič Václav, Grůzová Zuzana, Karásek Jakub, Knoblochová Kamila, Koberová Zuzana, Nyčová Barbora, Pátá Lenka, Pilařová Michaela, Sedláček Pavel, Skalníková Michaela, Steklý Martin, Špičková Monika, Tóthová Lenka, Vlasák Miroslav, Voborníková Lucie, Zilvar Aleš

obor 28-42-L/515 - 3P - Výroba a zpracování papíru - večerní studium

(Třídní učitel: Mgr. Blažena Rudolfová): Dressler Jaroslav, Hanuš Pavel, Kalocsaiová Stanislava, Školuda Jan, Špičková Dana

Maturanti 2003/2004

obor 79-41-K/801 - Gymnázium

(třídní učitel Mgr. Radka Plevová): Bašek Ondřej, Borčická Lucie, Grušáková Markéta, Grygar Filip, Horáček Radim, Chmelíková Vendula, Kouba Karel, Kučerová Michaela, Mědílková Michaela, Mudrlová Petra, Pičmanová Martina, Pšenička Aleš, Švaříčková Michaela, Tichý Jiří

obor 28-41-M/007 - Výroba celulózy a papíru

Hrubá Iveta

Maturanti 2004/2005

Gymnázium - čtyřleté (4.G)

(třídní učitel Mgr. Eduard Gaisler): Bajíčová Taťána, Cellerová Jana, Cigánková Andrea, Holubcová Zuzana, Horáčková Šárka, Jakubcová Eva, Kolíbalová Denisa, Švecová Helena, Tlachačová Denisa

obor 79-41-K/801 - Gymnázium

(třídní učitel Mgr. Eva Prokopová): Bučilová Tereza, Doubková Petra, Erlebach Libor, Geletič Zdeněk, Hanč Matěj, Hofbauerová Kateřina, Honcová Jana, Jahodová Alena, Joklíková Hana, Kučerová Monika, Kudrnovský Martin, Lesáková Lucie, Malina Petr, Pšeničková Kamila, Šeršeňová Zuzana, Šimanovská Lenka, Švějda Mojmír, Tobolková Lenka, Zilvarová Lenka, Žluvová Kateřina

obor 75-41-M/003 - Sociální péče

(třídní učitel PhDr. Lenka Neumannová): Brádlerová Patricie, Brodská Šárka, Cermanová Martina, Ďoubová Kateřina, Dundová Štěpánka, Gold Karel, Hejduk Vlastimil, Herberová Pavlína, Hlaváčová Martina, Holcová Věra, Horáčková Petra, Horáková Miroslava, Hrdličková Lucie, Klímová Lucie, Lamačová Lucie, Měřičková Lada, Nápravíková Lenka, Plecháčová Martina, Podrazilová Jana, Pucherová Sabina, Šusová Angelika, Tomíčková Renata, Trpkovičová Markéta, Velebová Romana, Walleschová Michaela, Zemánková Barbora, Zemanová Lada

Maturanti 2005/2006

obor 79-41-K/801 - Gymnázium

(třídní učitel Mgr. Eva Nýdrlová): Bothová Žaneta, Brusová Renata, Erbanová Marcela, Feduň Ondřej, Fejfarová Lucie, Gibalová Nela, Halaxa Filip, Havelková Barbora, Heltová Denisa, Hodková Soňa, Homolka Alan, Horáček Roman, Hron Ian, Janák Ondřej, Jiřičková Lenka, Kesner Pavel, Kostková Lenka, Kratěnová Barbora, Lokvenc Jindřich, Němeček Jan, Píša Jan, Roštejnský Martin, Stará Tereza, Stránská Barbora, Šiftová Kateřina, Vanzlová Jana

obor 75-41-M/003 - Sociální péče

(třídní učitel Mgr. Jiřina Runštuková): Blahoutová Pavla, Bondaruková Adéla, Brádlová Lucie, Černá Simona, Današová Kristýna, Fischerová Veronika, Frýdová Zuzana, Haklová Kristýna, Hamerková Andrea, Hejduková Zuzana, Hendrychová Lucie, Hladík Aleš, Chourová Adéla, Ligoská Eva, Lošová Martina, Maťátková Daniela, Minaříková Lucie, Mišaniková Lucie, Motyčková Markéta, Pohlová Aneta, Pokorná Jana, Puhlovská Daniela, Serbousková Hana, Štormová Kateřina, Tlachačová Růžena, Turková Veronika, Veselá Markéta, Vetešková Eva, Víchová Magdaléna

Maturanti 2006/2007

obor 79-41-K/801 - Gymnázium

(třídní učitel Mgr. Petr Beránek): Blažek Matouš, Dřízhalová Lucie, Jehličková Veronika, Junková Martina, Karhanová Lucie, Kouba Matěj, Kropáček Petr, Kubelková Pavla, Lánský Jakub, Mudrlová Hana, Pavlíková Ivana, Procházková Lucie, Pulcová Františka, Sogelová Adéla, Stráníková Kristýna, Šimková Petra, Šrůtková Kamila, Švaříčková Ivana, Tichá Lada, Vancl Aleš, Vostrčilová Lucie, Wondráčková Veronika

obor 75-41-M/003 - Sociální péče

(třídní učitel Mgr. Marian Páchnik): Cermanová Aneta, Čeřovská Lucie, Franzkiová Pavla, Hadincová Eliška, Halamová Hana, Hochmannová Tereza, Chloudová Petra, Jůvová Pavla, Kalenská Šárka, Kociánová Veronika, Kudláčková Lucie, Linhartová Michaela, Matějcová Petra, Odvárková Markéta, Popova Eva, Prouzová Veronika, Raisnerová Eva, Strouhalová Markéta, Šedivá Renata, Šraierová Adéla, Štefanová Marie, Teichmannová Nikol, Živná Jana

Maturanti 2007/2008

obor 79-41-K/801 - Gymnázium

(třídní učitel Mgr. Jolana Fišarová): Blažek Michal, Čepková Tereza, Čivrná Aneta, Dvořáková Vendula, Fiala Pavel, Havrdová Anežka, Herčík Tomáš, Jarolín Michael, Jebavá Nikola, Joklíková Tereza, Kašparová Beáta, Lánský Jakub, Lokvencová Pavlína, Měřičková Lucie, Mükschová Lucie, Rychterová Kateřina, Šimanovská Zdeňka, Švehlová Petra, Víšek Jakub, Zeman Tomáš

obor 75-41-M/003 - Sociální péče

(třídní učitel Mgr. Vladimír Šimek): Černá Vendula, Drejslarová Zuzana, Dytrychová Pavla, Houžvičková Ivana, Hriechová Petra, Hrůzová Alena, Chlumová Lenka, Kamitzová Monika, Királová Žaneta, Kynčlová Markéta, Malá Gabriela, Manychová Pavlína, Martinková Kristýna, Matunová Aneta, Míková Lenka, Mikulová Pavlína, Mucudisová Aneta, Nápravníková Martina, Novotná Hana, Pekárková Iveta, Ronešová Tereza, Rudolfová Lucie, Řezníčková Marta, Štěpánková Lenka, Šulcová Klára, Švadlenová Anna, Švajdlerová Lucie, Zelenková Tereza

Maturanti 2008/2009

obor 79-41-K/801 - Gymnázium

(třídní učitel Mgr. Eva Prokopová): Bakeš Lukáš, Davidíková Šárka, Doubrava Jakub, Gažik Miroslav, Ivanová Nikola, Krempaský Michal, Levínský Marek, Mašková Ivana, Mikešová Lenka, Šifta Vojtěch, Roštejnský Tomáš, Štuláková Denisa, Zeunerová Tereza, Davidík Vojtěch, Dufek Michal, Matulíková Lucie, Zeman Tomáš

obor 75-41-M/003 - Sociální péče

(třídní učitel Mgr. Doubrava Dřízhalová): Brzáková Michaela, Čudková Kateřina, Daliborová Klára, Davidíková Alena, Drábková Veronika, Dušková Karina, Gažková Ingrid, Hanušová Sandra, Horáčková Tereza, Hyksová Lucie, Kordová Petra, Maštalířská Kateřina, Mencová Veronika, Pařilová Šárka, Prokopcová Martina, Pawlová Zuzana, Podolská Ivana, Štilcová Ivana, Šulitková Jana, Trejbalová Ivana, Vejnarová Andrea

Maturanti 2009/2010

Gymnázium

Sociální péče

Maturanti 2010/2011

Gymnázium

Boháček Milan, Bucharová Eliška, Herčík Ondřej, Kalenský Jakub, Kičinová Erika, Klug Martin, Měřička Pavel, Šebestová Lucie, Tauchmanová Pavlína, Vávrová Šárka, Zaplatílková Iveta, Vostřez Jakub, Dam Thu Huyen, Strmeňová Sylva, Privara Jakub

Sociální činnost

Feistauerová Michaela, Hanusová Eva, Horáková Denisa, Horká Pavlína, Kodytková Veronika, Krupová Sabina, Kučerová Monika, Lacinová Deborah, Lacinová Klára, Linhartová Pavlína, Malínská Aneta, Mihalová Martina, Nývltová Aneta, Pánková Veronika, Pátková Renata, Staňková Klára, Stříbrná Kateřina, Vondrová Eliška, Jindřišková Barbora, Mládková Adéla, Schmidtová Natálie, Čumriková Kateřina, Hofmanová Jaroslava, Kahlová Petra

Maturanti 2011/2012

Gymnázium

Čejka Michal, Čeřovská Veronika, Háková Karolína, Horníková Adéla, Janáková Michaela, Jehlička Roman, Klíma Jan, Krempaský Tomáš, Kubíček Ondřej, Marek Lukáš, Mračková Klára, Prouzová Kristýna, Pulec Jaroslav, Sogel Jaroslav, Vološčuková Ondřejka, Stránský Ondřej, Kirjakovský Nick, Riedel Jan, Pospíšil Boleslav, Staňková Vendula, Kolín Josef, Čičáková Lucie, Čižinský Darek 

Sociální činnost

Ertlová Kristýna, Husarová Barbora, Chymková Pavlína, Kábrtová Aneta, Kadlecová Nicol, Kröhnová Jitka, Lukáčová Veronika, Neumannová Leona, Nohejlová Jana, Novotná Šárka, Prausová Daniela, Radtkeová Kamila, Sajnerová Eva, Stránská Marie, Šmídová Petra, Ulman Tomáš, Vogelová Pavlína, Zaplatílková Kateřina, Čepelková PEtra, Stehlíková Kateřina, Štěpová Vendula

Maturnati 2012/2013

Gymnázium

Bönschová Barbora, Brožová Kateřina, Draškóci Jaroslav, Dymák Lukáš, Hančovská Vendula, Hronovská Markéta, Klampflová Michaela, Krčmářová Alena, Licek Josef, Špičková Aneta, Tmejová Alena, Tomíčková Karolína, Trejbal Marek, Hrubecká Darja, Olšová Kateřina, Komárková Barbora, Kristenová Zuzana, Laňková Kristýna, Šír Tomáš, Šrámek Jakub

Sociální činnost

Burdová Kateřina, Filipová Ivana, Flégrová Kristýna, Holubcová Zuzana, Chládková Dana, Judová Zuzana, Kavan Jiří, Marholdová Michaela, Nevlidová Radka, Pawlová Nela, Prokopová Hana, Rakus Čeněk, Romanová Zuzana, Smišková Jana, Snopok Iryna, Stránská Nicola, Vagenknechtová Martina, Vašáková Barbora, Studecká Iva, Rakašová Šárka, Krupičková Marie, Beranová Martina, Ročková Zuzana

Maturanti 2013/2014

Gymnázium

Boháček Jan, Dufková Diana, Halíková Denisa, Jánošíková Kristina, Klacková Markéta, Lánská Andrea, Mikeš Jiří, Reková Natálie, Řezáčová Petra, Stránský Radek, Král Jakub, Svoboda Štěpán, Mikolášek Michal, Janda Michal, Staňková Vendula, Tomíčková Karolína

Sociální činnost

Albrechtová Nikola, Andělová Kristýna, Čermáková Adéla, Čermáková Eliška, Hlubučková Zuzana, Janická Lucie, Kalivodová Aneta, Klikarová Šárka, Lukáčová Ivona, Nevoralová Lucie, Nováková Lucie,  Nováková Nikola, Posejpalová Denisa, Sejkorová Barbora, Smetanová Veronika, Strnádková Ivana, Těžká Andrea, Klempířová Kateřina, Samková Pavlína, Bendová Eliška, Pálinkáš David, Motejlová Sandra, Bobková Nikola, Hlušková Darina, Horáková Denisa

Maturanti 2014/2015

Gymnázium

Sociální činnost

Maturanti 2015/2016

Gymnázium

Sociální činnost

Maturanti 2016/2017

Gymnázium

Sociální činnost

Logo_abc

Kontaktní údaje

Krkonošské gymnázium
a Střední odborná škola
Vrchlabí - Hostinné
Komenského 586
543 01 Vrchlabí
IČ: 60153245

Pracoviště Hostinné:
Horská 309
543 71 Hostinné
tel: 499 441 442
email: info@gymhost.cz

Studijní obory

Gym_www

Sos_www

Osetr_www

Úspěchy žáků

Největšího úspěchu dosáhla v roce 2001 Martina Pičmanová, která z Mezinárodní biologické olympiády INEPO v Turecku přivezla 1. místo.


Největšího sportovního úspěchu dosáhli stolní tenisté, když v se roce 2008 probojovali až do republikového finále, kde v konkurenci 14 týmů skončili na 8. místě.


Žáci gymnázia maturující v roce 2015 vyhráli v roce 2012 celostátní soutěž Čtení pomáhá a odměnou jim byl zájezd na Mallorcu.


V roce 2004 obsadila Michaela Mědílková 9. místo v celostátním kole Středoškolské odborné činnosti v kategorii Historie.


Jan Papoušek vybojoval v roce 2011 4. místo v celostátním kole Zěmepisné olympiády. V roce 2015 obsadil mezi nejlepšími zeměpisáři v republice 16. místo.


Lukáš Jiřička se v roce 2015 probojoval mezi nejlepší žáky v Olympiádě v českém jazyce. V republikovém kole obsadil dělenou 11. pozici.


Daniel Havelka obsadil v roce 2018 2. místo v krajském kole Geologické olympiády a postoupil do celostátního kola.