Maturitní ples 2016

Ples v novém se povedl
Dne 4. 3. 2016 se v Hostinném konal tradiční maturitní ples Gymnázia a Střední odborné školy, tentokrát v netradičních prostorách sportovního areálu Techtex Sport. V roli moderátorů nás celý večer provázeli studenti septimy a 3S. Hudební program nám zajistila kapela Levou rukou band a o předtančení se postarala skupina Paul-Dance z Jilemnice. Během plesu jsme také nahlédli do módní dílny vrchlabské návrhářky vystupující pod jménem SISZA moda. Nejnovější módní trendy představili v roli modelek a modelů učitelé naší školy. Večer byl vydařený a doufáme, že si ho všichni užili. Více...

Touto cestou bychom rádi poděkovali městu Hostinné, sportovnímu areálu Techtex Sport Hostinné, starostce obce Dolní Olešnice paní Radoslavě Cermanové. Další velké díky patří našim sponzorům: Penzion 14 Hostinné, Kosmetika Bryknarová Hostinné, Zverimex Ontario Hostinné, Truhlářství Jerje, Truhlářství Olša, Second Hand Familla, Jasamedia, Ovoce-zelnina Holman, Drogerie Teta Zvárová, Zverimex  Nováková, Restaurace U Soudku, Mode Naimans – oděvy, Květiny Radka Nosková, Tvořilka Hostinné, Kadeřnictví Veronika, Trafika Sahánek, Papírnictví Kacovská, Spodní prádlo Kracíková, Lékárna U Zlaté koruny, Lékárna ROSA, Vinotéka Propet Wine, Hračkárna, Jitřenka – zdravá výživa, Kovomat u Šmídů, Dětské oděvy, Městský Hotel Dorinka, Infocentrum Hostinné, Pizzerie, Zlatnictví Jirušová, Trafika D, Mystery – dárkové předměty, Model Obaly, Tiskárna LUSIJA Mladé Buky, Oriflame pí Nosková, Kadeřnictví Lucie Rachotová, Solná jeskyně Dvůr Králové nad Labem, Phoenix Pecka, Rybářská bašta Severka Trutnov, Tesco Trutnov, Esselte Lánov, Victoria wine Vrchlabí, p.Groh Vrchlabí, Dr.Max Vrchlabí, Fusion restaurant Vrchlabí, cukrárna a kavárna Davídek Hostinné.

Maturantům přejeme hodně štěstí při skládání maturitní zkoušky. Andrea Sinková, žákyně 3.S SOŠ Hostinné