Informace o přijímacím řízení 2020/2021

Nepovedly se Vám přijímačky podle představ a chcete studovat perspektivní obor?

Vyhlašujeme 2. kolo přijímacího řízení.

Kritéria 2. kola přijímacího řízení pro obor Ošetřovatel

Kritéria 2. kola přijímacího řízení pro obor Sociální činnost

Podmínky přijetí do kvinty do 8-letého gymnázia

Formulář přihlášky ke stažení ZDE

O 2. kole pro obor 8-letého gymnázia budeme informovat po termínu odevzdávání zápisových lístků (25. 6. 2020).

Mgr. Martin Vlášek, ředitel školy

Výsledky přijímacího řízení 2020/2021

Pořadí přijatých uchazečů do oboru Ošetřovatel

Pořadí přijatých uchazečů do kvinty gymnázia (přijetí do vyššího ročníku)

Výsledky přijímacího řízení do primy gymnázia

Výsledky přijímacího řízení pro obor Sociální činnost

Uchazeči, kteří byli přijati, musí do školy do pěti pracovních dnů doručit zápisový lístek, čímž potvrdí zájem studovat naši školu. Nepřijatým uchazečům bylo poštou odesláno rozhodnutí o nepřijetí. Uchazečům, kteří nebyli přijati z kapacitních důvodů a nadále mají zájem studovat naši školu, doporučujeme do tří dnů od převzetí rozhodnutí odeslat žádost o vydání nového rozhodnutí (přiloženo u rozhodnutí).

Mgr. Martin Vlášek, ředitel školy

Kritéria přijímacího řízení do kvinty gymnázia (přijetí do vyššího ročníku)

Vzor přihlášky do osmiletého gymnázia, pokud se uchazeč zároveň hlásí na obě naše pracoviště

Formulář přihlášky ke stažení ZDE