Informace o přijímacím řízení 2019/2020

Informace přijímacího řízení na krkonošské gymnázium a SOŠ pro školní rok 2019/2020

Základní informace týkající se přijímacího řízení jsou uvedeny na webu CERMAT - přímý odkaz zde. Všechny důležité podrobnosti týkající se kritérií přijímání na Krkonošské gymnázium a Střední odbornou školu jsou publikovány v přiložených souborech. Doporučuji veškeré materiály pročíst s maximální pečlivostí. V případě jakýchkoliv nejasností nás neváhejte kontaktovat. Vedle kritérií je přiložen ke stažení také aktuální formulář přihlášky ke studiu na SŠ ve formátu PDF. Návod k vyplňování přihlášky je k dispozici zde.

Přihlášku ke studiu je třeba doručit do školy nejpozději 1. března 2019!!!

Termíny JPZ jsou pro letošní rok stanoveny takto:

Osmileté obory:
1. termín 16. 4. 2019
2. termín 17. 4. 2019

Čtyřleté obory:
1. termín 12. 4. 2019
2. termín 15. 4. 2019

Kritéria přijímacího řízení:

Kritéria přijímacího řízení pro osmileté studium - Gymnázium

Kritéria přijímacího řízení pro čtyřleté studium - Sociální činnost

Kritéria přijímacího řízení pro tříletý učební obor - Ošetřovatel

Kritéria přijetí do vyššího ročníku - doplnění kvinty

Pracoviště Vrchlabí:

Kritéria přijímacího řízení pro osmileté studium - Gymnázium

Kritéria přijímacího řízení pro čtyřleté studium - Gymnázium

Formulář přihlášky ke stažení ZDE

Vzor přihlášky, pokud se uchazeč hlásí na obě pracoviště (Hostinné i Vrchlabí)

Pro nové žáky primy nabízíme přípravné kurzy
Aby byli zájemci o studium na gymnáziu dostatečně připraveni k přijímacím zkouškám, nabízíme jim přípravné kurzy. V nich si mohou ověřit své znalosti v ilustračních testech z českého jazyka a matematiky. Kurzy se konají 13. února a 27. března vždy od 14 hodin. Přihlášky k přípravným kurzům odesílejte na beranek@gymhost.cz.