Informace o přijímacím řízení 2019/2020

Výsledky 2. kola přijímacího řízení do oboru Ošetřovatel

Mgr. Martin Vlášek, ředitel školy

Výsledky 1. kola přijímacího řízení pro školní rok 2019/2020

Výsledky 1. kola přijímacího řízení do oboru Gymnázium (osmileté, Hostinné)

Výsledky 1. kola přijímacího řízení do oboru Sociální činnost

Výsledky 1. kola přijímacího řízení do oboru Ošetřovatel

Informace k přijímacímu řízení pro školní rok 2019/2020

Základní informace týkající se přijímacího řízení jsou uvedeny na webu CERMAT - přímý odkaz zde. Všechny důležité podrobnosti týkající se kritérií přijímání na Krkonošské gymnázium a Střední odbornou školu jsou publikovány v přiložených souborech. Doporučuji veškeré materiály pročíst s maximální pečlivostí. V případě jakýchkoliv nejasností nás neváhejte kontaktovat. Vedle kritérií je přiložen ke stažení také aktuální formulář přihlášky ke studiu na SŠ ve formátu PDF. Návod k vyplňování přihlášky je k dispozici zde.

Přihlášku ke studiu je třeba doručit do školy nejpozději 1. března 2019!!!

Termíny JPZ jsou pro letošní rok stanoveny takto:

Osmileté obory:
1. termín 16. 4. 2019
2. termín 17. 4. 2019

Čtyřleté obory:
1. termín 12. 4. 2019
2. termín 15. 4. 2019

Kritéria přijímacího řízení:

Kritéria přijímacího řízení pro osmileté studium - Gymnázium

Kritéria přijímacího řízení pro čtyřleté studium - Sociální činnost

Kritéria přijímacího řízení pro tříletý učební obor - Ošetřovatel

Kritéria přijetí do vyššího ročníku - doplnění kvinty

Pracoviště Vrchlabí:

Kritéria přijímacího řízení pro osmileté studium - Gymnázium

Kritéria přijímacího řízení pro čtyřleté studium - Gymnázium

Formulář přihlášky ke stažení ZDE

Vzor přihlášky, pokud se uchazeč hlásí na obě pracoviště (Hostinné i Vrchlabí)

Přihlášky do osmiletého gymnázia lze souběžně podat na pracoviště ve Vrchlabí i v Hostinném. To znamená, že žák může mít na 1. místě na přihlášce uvedeno Krkonošské gymnázium a SOŠ pracoviště Vrchlabí a na 2. místě Krkonošské gymnázium a SOŠ pracoviště Hostinné nebo naopak. Pro každé pracoviště je nutné podat samostanou přihlášku. Do primy gymnázia ve Vrchlabí se bude přijímat 30 žáků, stejný počet bude přijímán do Hostinného.

Pro nové žáky primy nabízíme přípravné kurzy
Aby byli zájemci o studium na gymnáziu dostatečně připraveni k přijímacím zkouškám, nabízíme jim přípravné kurzy. V nich si mohou ověřit své znalosti v ilustračních testech z českého jazyka a matematiky. Kurzy se konají 13. února a 27. března vždy od 14 hodin. Přihlášky k přípravným kurzům odesílejte na beranek@gymhost.cz.