1. olympijské hry Gymnázia a SOŠ Hostinné

Výsledky olympiády:

CELKOVÉ POŘADÍ: 1. Jamajka sekunda
  2. Uganda kvinta
  3. Holandsko prima
  4. - 5. Japonsko septima
  4. - 5. Česko oktáva
  6. Nepál kvarta
  7. Čína tercie
  8. Španělsko 4.S
  9. - 10. Burkina Faso sexta
  9. - 10. Brazílie 2.S
  11. Pobřeží Slonoviny 3.S
  12. Itálie 1.S
STREETBALL: 1. Brazílie 4.S
  2. Španělsko sekunda
  3. Japonsko septima
  4. Jamajka sekunda
  5. Nepal kvarta
  6. Česko septima
  7. Uganda kvinta
  8. Holandsko prima
Atletika - chlapci starší:
1. Draškóci
CZE (oktáva)
  2. Král
JAP (septima)
  3. Trejbal
CZE (oktáva)
  4. Tyle UGA (kvinta)
  5. Lorenz UGA (kvinta)
  6. Blažek UGA (kvinta)
  7. Dymák CZE (oktáva)
  8. Kacovský UGA (kvinta)
Atletika - chlapci mladší: 1. Kobík NED (prima)
  2. Laba JAM (sekunda)
  3. Klůz NED (prima)
  4. Kesner JAM (sekunda)
  5. Filip JAM (sekunda)
  6. Klázar JAM (sekunda)
  7. Novotný NEP (kvarta)
  8. Ciler, Kulhánek NED, NEP
Atletika - dívky starší: 1. Flégrová SPA (4.S)
  2. Flašinová BFA (sexta)
  3. Holomičková BRA (2.S)
  4. Vachková BFA (sexta)
  5. Reková JAP (septima)
  6. Pecháčková BFA (sexta)
  7. Klacková JAP (septima)
  8. Janoušová BRA (2.S)
Atletika - dívky mladší: 1. Voborníková JAM (sekunda)
  2. Vyklická NED (prima)
  3. Svobodová CHN (tercie)
  4. Šulcová JAM (sekunda)
  5. Reidlová NEP (kvarta)
  6. Bohačíková Kr. CHN (tercie)
  7. Turková NEP (kvarta)
  8. Etrichová NED (prima)
Stolní tenis - chlapci: 1. Fišar UGA (kvinta)
  2. Mikolášek JAP (septima)
  3. Slavík JAM (sekunda)
Stolní tenis - dívky: 1. Fišarová UGA (kvinta)
  2. Schreierová JAM (sekunda)
  3. Bartůňková UGA (kvinta)

Folografie z olympiády

Logo_abc

Kontaktní údaje

Krkonošské gymnázium
a Střední odborná škola
Vrchlabí - Hostinné
Komenského 586
543 01 Vrchlabí
IČ: 60153245

Pracoviště Hostinné:
Horská 309
543 71 Hostinné
tel: 499 441 442
email: info@gymhost.cz

Studijní obory

Gym_www

Sos_www

Osetr_www

Úspěchy žáků

Největšího úspěchu dosáhla v roce 2001 Martina Pičmanová, která z Mezinárodní biologické olympiády INEPO v Turecku přivezla 1. místo.


Největšího sportovního úspěchu dosáhli stolní tenisté, když v se roce 2008 probojovali až do republikového finále, kde v konkurenci 14 týmů skončili na 8. místě.


Žáci gymnázia maturující v roce 2015 vyhráli v roce 2012 celostátní soutěž Čtení pomáhá a odměnou jim byl zájezd na Mallorcu.


V roce 2004 obsadila Michaela Mědílková 9. místo v celostátním kole Středoškolské odborné činnosti v kategorii Historie.


Jan Papoušek vybojoval v roce 2011 4. místo v celostátním kole Zěmepisné olympiády. V roce 2015 obsadil mezi nejlepšími zeměpisáři v republice 16. místo.


Lukáš Jiřička se v roce 2015 probojoval mezi nejlepší žáky v Olympiádě v českém jazyce. V republikovém kole obsadil dělenou 11. pozici.


Daniel Havelka obsadil v roce 2018 2. místo v krajském kole Geologické olympiády a postoupil do celostátního kola.


V roce 2019 obsadil Daniel Havelka 2. místo v krajském kole Geologické olympiády.