Sportovní kurzy

Gymnázium a SOŠ Hostinné nabízí v průběhu studia tyto sportovní kurzy:

Vodácký kurz 2015
Vltava 31. května - 5. června 2015
Odjezd: neděle 31. května 2015 v 10:34 hodin z vlakového nádraží v Hostinném (sraz v 10:25), odjezd z Trutnova v 10:16 hodin (sraz v 10:10). Cesta z Hostinného je hrazena, cestu z Trutnova nebo Pilníkova do Hostinného si žáci hradí samostatně.
Návrat: pátek 5. června 2015 v 17:30 hodin do Hostinného a v 17:45 hodin do Trutnova (v případě zpoždění spojů o dvě hodiny později)

Co na vodácký kurz?
Pohodlná obuv a oblečení do vlaku
Stan
Spacák
Karimatka
Ponožky, spodní prádlo
Obuv a oblečení do kempu (tepláky, rifle, trička, mikiny)
Baterka
Provázek
Igelitové pytlíky (tašky)
Obuv do lodi (ANO - pevná obuv, NE - pantofle, sandály nebo boty do moře)
Oblečení do lodi (kraťasy, tričko, šusťáková bunda, pláštěnka)
Vybavení do lodi (houba, plastová lahev)
Plavky
Kšiltovka (klobouk)
Sluneční brýle
Opalovací krém
Repelent
Hygienické potřeby (kartáček, ručník, mýdlo, toaletní papír atd.)
Kartička pojištěnce
Osobní léky
Potvrzení o bezinfekčnosti (datum odjezdu)
Peníze pro osobní potřebu a na možné prohlídky památek
Jídlo (dobré hostince, inst. polévky, paštiky atd.)
Pití (inst. nápoje)
Nádoba na vaření (ešus)
Lžíce
Nabíječka na mobil
Popř. bude seznam doplněn!