Gymnázium a SOŠ Hostinné

Plán akcí

4.9. - zahájení školního roku

Největší úspěchy žáků

• Největšího úspěchu dosáhla v roce 2001 Martina Pičmanová, která z Mezinárodní biologické olympiády INEPO v Turecku přivezla 1. místo.
  • Největšího sportovního úspěchu dosáhli stolní tenisté, když v se roce 2008 probojovali až do republikového finále, kde v konkurenci 14 týmů skončili na 8. místě.
  • Žáci gymnázia maturující v roce 2015 vyhráli v roce 2012 celostátní soutěž Čtení pomáhá a odměnou jim byl zájezd na Mallorcu.
  • V roce 2004 obsadila Michaela Mědílková 9. místo v celostátním kole Středoškolské odborné činnosti v kategorii Historie.
  • Jan Papoušek vybojoval v roce 2011 4. místo v celostátním kole Zěmepisné olympiády. V roce 2015 obsadil mezi nejlepšími zeměpisáři v republice 16. místo.
  • Lukáš Jiřička se v roce 2015 probojoval mezi nejlepší žáky v Olympiádě v českém jazyce. V republikovém kole obsadil dělenou 11. pozici.

Nabídka

Gymnázium a SOŠ Hostinné hledá

Požadovaná profese: Učitel - ka AJ a NJ
  Učitelé všeobecně vzdělávacích předmětů na středních školách (23301)
Místo výkonu práce: Gymnázium a Střední odborná škola, Hostinné, Horská 309, okr. Trutnov
Komu se hlásit: Mgr. Martin Vlášek, tel.: +420 739 079 778, e-mail: vlasek@gymhost.cz
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek

Minimální stupeň vzdělání:

Vysokoškolské

Nástup:

Září 2017

Poznámka k volnému místu:

UČITEL - KA vzdělání VŠ pedagogického směru - pouze kvalifikovaný uchazeč dle zákona o pedagogických pracovnících, trestní bezúhonnost, nástup možný ihned.
  Životopisy zasílejte na uvedený e-mail.

Gymnázium a SOŠ Hostinné hledá

Požadovaná profese: Učitel - ka ČJ, MA, TV
  Učitelé všeobecně vzdělávacích předmětů na středních školách (23301)
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek

Minimální stupeň vzdělání:

Vysokoškolské

Nástup:

Září 2017

Poznámka k volnému místu:

Životopisy zasílejte na uvedený e-mail.

Diakonie ČCE - Středisko Světlo ve Vrchlabí nabízí pracovní pozici
Pracovník v sociálních službách – Osobní asistence
Informace k pozici pracovníka v sociálních službách:
- kurz pracovníka v sociálních službách
- Aktivní řidič/ka
Více info o nabízení pracovní pozice na tel.: 499 423 566 nebo 739 244 639 - paní Palmová

ÚSSM Nová Paka

příjme pracovníka do pracovního poměru na pozici

PRACOVNÍ PŘÍMÉ OBSLUŽNÉ PÉČEpracovník přímé obslužné péče

– Domov pro seniory

Kvalifikační požadavky:

Střední vzdělání s maturitou nebo výučním listem

- vzdělání v oboru výhodou

Absolvování akreditovaného kurzu výhodou

Morální předpoklady:

Odolnost proti psychické zátěži

Profesionální odpovědnost s upřednostňováním zájmu klientů

Samostatnost v rozhodování

Čistý výpis z rejstříku trestů

Dovednosti:

Komunikační schopnost, týmová spolupráce

Schopnost komunikace se seniory s ohledem na věk a jejich individualitu

Schopnost zavádět nové metody do práce

Přihlášky zasílejte písemně na adresu: ÚSSM Nová Paka, Svatojánská 494, Nová Paka nebo e-mailem: kazdova@ussnovapaka.cz

Kontaktní osoba: vedoucí přímé péče, tel. 730 512 777

Mateřská škola Hostinné, Tyršovy sady, oslovuje zájemce o práci s dětmi s postižením. V případě Vašeho zájmu kontaktujte ředitelku MŠ Hostinné.

Mgr. Vladimíra Svobodová

Mob: 777 892 830

E-Mail: vlada.svobodova@centrum.cz

Domov pro seniory Trutnov přijme pracovníka pro přímou obslužnou péči.

Strukturovaný profesní životopis zašlete elektronicky na adresu vedoucí zdravotní a přímo obslužné péče - zdravotni@domovtrutnov.cz. Nebo písemně na adresu Domov pro seniory, R.Frimla 936, 541 01 Trutnov. Po obdržení Vašeho životopisu budete vyzváni k osobnímu pohovoru.

Bližší informace na tel. 499 949 505, 778 439 334 (paní Vladimíra Lagutinová).