Přehled akcí: školní rok 2018/19

 

Termín

Akce

Třídy

Učitelé

 
4.9.
(Út)
 

 

Adaptační kurz

1.S, 5.

Mm, Šn

 
5.9.
(St)
 

 

Adaptační kurz
Adaptační kurz

1.

Hž, Št

 

Adaptační kurz

1.S, 5.

Mm, Šn

 
6.9.
(Čt)
 

 

Adaptační kurz
Adaptační kurz

1.

Hž, Št

 

Adaptační kurz

1.S, 5.

Mm, Šn

 
7.9.
(Pá)
 

 

Adaptační kurz
Adaptační kurz

1.

Hž, Št

 
12.9.
(St)
 

 

Maturity
Ústní MZ

 

 

 
14.9.
(Pá)
 

 

Den s antikou
Galerie antického umění Hostinné

2., 5.

Mm, Ši

 
17.9.
(Po)
 

 

Asistenční pomoc - Krnap

 

 

 
18.9.
(Út)
 

7:05-16:25

Asistenční pomoc - Krnap

 

 

8:45-14:50

Školení

 

Mt, Šp

 

Porada
14:10, SM

 

 

 

Slavnostní vítání nových žáků
hlavní přestávka, před SM

 

 

 
19.9.
(St)
 

 

Asistenční pomoc - Krnap

 

 

 
20.9.
(Čt)
 

 

Asistenční pomoc - Krnap

 

 

 
21.9.
(Pá)
 

 

Asistenční pomoc - Krnap

 

 

 
25.9.
(Út)
 

10:45-12:20

Beseda
Osudové osmičky českého národa

7., 8.

 

 
5.10.
(Pá)
 

 

Spaní ve škole
Akce studentského parlamentu

 

 

 
9.10.
(Út)
 

 

Schůzka PK CJ
14:00 hodin, uč.č.12

 

 

 
12.10.
(Pá)
 

 

Výstava škol
Trutnov

 

Dd, Po

 
13.10.
(So)
 

 

Výstava škol
Trutnov

 

To

 
16.10.
(Út)
 

7:55-14:50

Florbal
Okrskové kolo - chlapci

 

Ko

 

Porada
14:10, SM

 

 

 
17.10.
(St)
 

7:55-14:50

Exkurze
Jedličkův ústav

2.S, 4.S, 7.(Pss)

Dd, Šn

7:55-14:50

Bílá pastelka

3.S

 

7:55-14:50

sportovní soutěž
Stolní tenis

 

As

 
18.10.
(Čt)
 

7:55-13:10

Florbal
Okrskové kolo - chlapci

 

Mm

 
19.10.
(Pá)
 

 

Výstava škol
Jičín

 

Koč, Dd

 
20.10.
(So)
 

 

Výstava škol
Jičín

 

Koč

 
23.10.
(Út)
 

10:45-12:20

Beseda
Osudové osmičky českého národa

7., 8.

 

 

Biologicko-chemický kroužek

 

Mt, Št

 
25.10.
(Čt)
 

7:55-14:50

sportovní soutěž
Basketbal - okresní finále

 

Vl

 
26.10.
(Pá)
 

8:45-14:50

Divadlo

 

Mt

8:45-14:50

Divadlo
Divadlo v anglickém jazyce G.B.Shaw - Pygmalion

6., 7., 8.

Koč, Mt

8:45-10:35

Primární prevence

2.

Šp

11:35-13:10

Primární prevence

3.

 
1.11.
(Čt)
 

7:55-14:50

Exkurze
Biologická exkurze

4.

Mt

 
5.11.
(Po)
 

7:55-14:50

sportovní soutěž
Okresní kolo ve florbale

 

Ko

 
6.11.
(Út)
 

 

Školení
Bakaláři - konference

 

Koč

 

Biologicko-chemický kroužek

 

Mt, Št

 
8.11.
(Čt)
 

7:55-14:50

sportovní soutěž
Stolní tenis - krajské kolo

 

As

10:45-13:10

Primární prevence

3.

 
9.11.
(Pá)
 

7:55-14:50

sportovní soutěž
Florbal - okresní kolo

 

Mm

8:45-12:20

Primární prevence

1.

 
12.11.
(Po)
 

8:45-11:30

Primární prevence

4.

Št

 
13.11.
(Út)
 

10:45-12:20

Primární prevence

2.

Šp

16:00-18:00

Třídní schůzky

 

 

 

Další vzdělávání ped.pracovníků
MZ - hodnotitelé ústních zkoušek

 

Gr, Hž

 

Klasifikační porada
14:10 hodin, SM

 

 

 
16.11.
(Pá)
 

7:55-14:50

Předávání ocenění
Sbírka Bílá pastelka - ocenění nejlepších dvojic

 

Ko

7:55- 8:40

Beseda

4.(Chl)

 

8:45- 9:30

Beseda

4.(Dív)

 

 
19.11.
(Po)
 

12:25-15:35

Divadlo
Klicperovo divadlo HK

 

Be, Fi

12:25-15:35

Divadlo
Klicperovo divadlo HK

4., 7., 8.

Be, Fi

 
20.11.
(Út)
 

 

porada
14:10 hodin

 

 

 

Biologicko-chemický kroužek

 

Mt, Št

 

Testování ČŠI
3.S - 5. a 6. hodina septima - 3. a 4. hodina

 

 

 
22.11.
(Čt)
 

 

Den otevřených dveří

 

 

 
23.11.
(Pá)
 

7:55-14:50

sportovní soutěž
Okrskové kolo ve fotbale

 

Mm

 
27.11.
(Út)
 

 

Další vzdělávání ped.pracovníků
MZ - hodnotitel ústní zkoušky

 

Gr

 
28.11.
(St)
 

8:45-10:35

MZ - testování

4.S, 8.

 

 
29.11.
(Čt)
 

7:55-14:50

Školení MZ - NIDV

 

Koč

10:45-12:20

MZ - testování

4.S, 8.

Ko

 
30.11.
(Pá)
 

7:55-14:50

sportovní soutěž
Fotbal - okresní kolo

 

Mm

7:55-14:50

DVPP - chemie
Efektivní experiment pro výuku chemie

 

Št

9:50-14:50

Seminář OUP

 

Koč

9:50-14:50

Další vzdělávání ped.pracovníků
OUP - anglický jazyk

 

Koč

 
3.12.
(Po)
 

 

Další vzdělávání ped.pracovníků
MZ - hodnotitel ústní zkoušky

 

Dv, Hž

 
4.12.
(Út)
 

7:55-14:50

Vánoční dílny

1.S, 3.S

Ko

7:55-14:50

Dětské centrum, OSPOD

4.S

Šn

 

Biologicko-chemický kroužek

 

Mt, Št

 
10.12.
(Po)
 

7:55-16:25

Praxe
Souvislá praxe 4.S

 

 

7:55- 9:30

Primární prevence

4.

Št

9:50-11:30

Primární prevence

1.S

Šn

 

Další vzdělávání ped.pracovníků
MZ - hodnotitel ústní zkoušky

 

Šk

 
11.12.
(Út)
 

7:55-16:25

Praxe
Souvislá praxe 4.S

 

 

12:30-13:30

Beseda
Dopravní výchova

3.S, 7.

 

 
12.12.
(St)
 

7:55-16:25

Praxe
Souvislá praxe 4.S

 

 

8:45- 9:30

Geologická olympiáda

 

Mt

 
13.12.
(Čt)
 

7:55-16:25

Praxe
Souvislá praxe 4.S

 

 

 
14.12.
(Pá)
 

7:55-16:25

Praxe
Souvislá praxe 4.S

 

 

11:35-13:10

"Krabice od bot"
předávání

1.S

 

19:00-22:00

Společenský večer KvintaS
1.S + kvinta Téma: Dětství

 

 

 
17.12.
(Po)
 

7:55-16:25

Praxe
Souvislá praxe 4.S

 

 

 

Další vzdělávání ped.pracovníků
MZ - hodnotitel ústní zkoušky

 

Šk

 
18.12.
(Út)
 

7:55-16:25

Praxe
Souvislá praxe 4.S

 

 

16:00

Vánoční posezení

 

 

 

PK cizí jazyky
14:10

 

 

 

Biologicko-chemický kroužek

 

Mt, Št

 

Exkurze
Poniklá - Rautis

1.

Gr, Hž

 
19.12.
(St)
 

7:55-16:25

Praxe
Souvislá praxe 4.S

 

 

12:25-13:10

Exkurze
Betlémy - výstava v místním muzeu

2.

 
20.12.
(Čt)
 

7:55-16:25

Praxe
Souvislá praxe 4.S

 

 

 

Další vzdělávání ped.pracovníků
MZ - hodnotitel ústní zkoušky

 

Dv, Hž

 
21.12.
(Pá)
 

7:55-16:25

Praxe
Souvislá praxe 4.S

 

 

7:55-12:20

Vánoční besídka školy

1., 1.S, 2., 2.S, 3., 3.S, 4., 5., 6., 7., 8.

 

 
8.1.
(Út)
 

 

Porada

 

 

 
16.1.
(St)
 

7:55-14:50

Florbal - dívky

 

Šk

14:05-14:50

Den otevřených dveří

 

 

 

Biologie - olympiáda
Nižší gymnázium

 

 

 
17.1.
(Čt)
 

 

Biologie - olympiáda
Vyšší gymnázium

 

 

 

Florbal - chlapci

 

As

 
21.1.
(Po)
 

7:55-14:50

Exkurze
Hospic Anežky české Červený Kostelec

3.S, 4.S

Dd, Po

 
22.1.
(Út)
 

 

Školní kolo Soutěže v AJ

 

Koč

 

Biologicko-chemický kroužek

 

 

 
23.1.
(St)
 

12:25-15:35

Divadlo
Klicperovo divadlo HK

4., 7., 8.

Be, Fi

 
25.1.
(Pá)
 

11:35-13:10

Exkurze
Pečovatelská služba Hostinné

1.S

Šn

 

Uzavření klasifikace

 

 

 
28.1.
(Po)
 

7:55-14:50

Olympiáda v českém jazyce
Okresní kolo

 

Be

9:50-10:35

Geologická olympiáda

 

Mt

 
29.1.
(Út)
 

 

Pololetní klasifikační porada

 

 

 

Další vzdělávání ped.pracovníků
Biologie

 

Mt, Šp

 
30.1.
(St)
 

 

Florbal

 

Ko

 
31.1.
(Čt)
 

 

Vysvědčení
Výuka končí 6.vyuč.hodinu, rozdávání vysvědčení poslední vyuč.hodinu

 

 

 
12.2.
(Út)
 

 

Beseda
VŠCHT - Hodina moderní chemie

2., 3., 4., 5., 6., 7.(Bs), 8.

 

 
13.2.
(St)
 

7:55-14:50

Florbal - dívky
Krajské kolo

 

Šk

 
14.2.
(Čt)
 

7:55-14:50

OK - Soutěž v anglickém jazyce

 

Koč

7:55-14:50

Další vzdělávání ped.pracovníků
Školení pro maturitní komisaře

 

Mt, Šp

 
19.2.
(Út)
 

 

Biologicko-chemický kroužek

 

 

 
20.2.
(St)
 

7:55-14:50

Zeměpisná olympiáda
Okresní kolo

 

 

12:25-15:35

Divadlo
Klicperovo divadlo HK

4., 7., 8.

Be, Fi

 
26.2.
(Út)
 

9:50-11:30

Beseda
Pracovní úřad

4.S, 8.

 

 

Porada
14:10 hodin

 

 

 
28.2.
(Čt)
 

 

Focení tříd

 

 

 
5.3.
(Út)
 

7:55-14:50

Přehazovaná
Okresní kolo

 

Šp

 

Biologicko-chemický kroužek

 

 

 
7.3.
(Čt)
 

 

Exkurze
Trutnov: RIAPS, Oranžový dům

2.S, 3.S

Dd

 
8.3.
(Pá)
 

7:55-14:50

Světový pohár v lyžování

1.S, 2.S, 3.S, 5., 6., 7.

As, Be, Ko, Šn, To

 

sportovní soutěž
Okresní kolo v halové kopané

 

Mm

 
10.3.
(Ne)
 

 

Sportovní kurz
Lyžařský kurz

2., 5.

As, Kš, To

 
11.3.
(Po)
 

 

Sportovní kurz
Lyžařský kurz

2., 5.

As, Kš, To

 
12.3.
(Út)
 

 

sportovní soutěž
Okresní kolo v halové kopané kat. V

 

Ko

 

Porada
14:10 hodin

 

 

 

Sportovní kurz
Lyžařský kurz

2., 5.

As, Kš, To

 
13.3.
(St)
 

 

Sportovní kurz
Lyžařský kurz

2., 5.

As, Kš, To

 
14.3.
(Čt)
 

 

Sportovní kurz
Lyžařský kurz

2., 5.

As, Kš, To

 
15.3.
(Pá)
 

7:55-14:50

Maturitní ples

3.S, 7.

Be, Ko

7:55-14:50

Maturitní ples

4.S, 8.

 

 

Sportovní kurz
Lyžařský kurz

2., 5.

As, Kš, To

 
19.3.
(Út)
 

 

Biologicko-chemický kroužek

 

 

 
21.3.
(Čt)
 

7:55-14:50

sportovní soutěž
Kopaná - chlapci - okresní kolo

 

Ko

 
22.3.
(Pá)
 

7:55-14:50

Další vzdělávání ped.pracovníků
Didaktika práva

 

Šn

12:25-14:00

Matematický klokan
Vybraní žáci

 

Št, Šp

 
26.3.
(Út)
 

14:30-18:00

Velikonoční jarmark

 

Dv

 
27.3.
(St)
 

14:00-16:00

Přijímačky nanečisto

 

 

 
1.4.
(Po)
 

 

Exkurze
Život bez bariér a Domov pro seniory - Nová Paka

2.S, 3.S

Po

 
2.4.
(Út)
 

 

Biologicko-chemický kroužek

 

 

 

Porada
14.10

 

 

 
3.4.
(St)
 

 

Maturity
Profilové zkoušky - PP

 

 

 
5.4.
(Pá)
 

12:25-14:00

Pythagoriáda

 

Št

 
8.4.
(Po)
 

7:55-14:50

GeO - krajské kolo

 

Mt

 
9.4.
(Út)
 

7:55-15:35

Matematická olympiáda
Okresní kolo

 

 

 

Porada - čtvrtletní
14:10 hodin

 

 

 
10.4.
(St)
 

 

Maturity
PP - ČJL

4.S, 8.

 

 
11.4.
(Čt)
 

 

Maturity
PP - CJ/RJ + AJ

4.S, 8.

 

 
12.4.
(Pá)
 

7:55-14:50

Exkurze
Věznice Odolov

 

Dd, Šn

 

Přijímací zkoušky - 4leté - 1.termín

 

 

 

Exkurze
Ptačí park

1., 2., 4.

Mt, Šp

 
15.4.
(Po)
 

 

Přijímací zkoušky - 4.leté - 2.termín

 

 

 
16.4.
(Út)
 

7:55-14:50

Praxe
Velikonoční dílny Vrchlabí

1.S, 3.S

Ko

7:55-14:50

Biologická soutěž
Okresní kolo

 

Šp

16:00-18:00

Třídní schůzky

 

 

 

Přijímací zkoušky - víceleté gymnázium - 1.termín

 

 

 

Biologicko-chemický kroužek

 

 

 
17.4.
(St)
 

 

Přijímací zkoušky - víceleté gymnázium - 2.termín

 

 

 
23.4.
(Út)
 

12:25-15:35

Divadlo
Klicperovo divadlo HK

4., 7., 8.

Be, Fi

 

Maturity
Praktické maturitní zkoušky 4.S

 

Dd, Po, Šn

 
24.4.
(St)
 

9:50-12:20

Beseda
Studentská Agora - debatní soutěž

 

Dv

 

Porada - maturitní ročníky
14:10 hodin

 

 

 

Maturity
Praktické maturitní zkoušky 4.S

 

Dd, Po, Šn

 
25.4.
(Čt)
 

7:55-14:50

Den Země

1., 7.

Hž, Mt, Št

 

Maturity
Praktické maturitní zkoušky 4.S

 

Dd, Po, Šn

 
26.4.
(Pá)
 

7:55-14:50

Exkurze

5.

Mm

 

Maturity
Praktické maturitní zkoušky 4.S

 

Dd, Po, Šn

 
29.4.
(Po)
 

7:55-14:50

Majáles

1., 1.S, 2., 2.S, 3., 3.S, 4., 4.S, 5., 6., 7., 8.

 

 
30.4.
(Út)
 

7:55-14:50

Divadlo
Divadlo v AJ

3., 4., 5.

Ma, Šk

 
2.5.
(Čt)
 

 

Maturity
Státní část - DT

 

 

 
3.5.
(Pá)
 

7:55-12:20

Literární vycházka

1.

 

Maturity
Státní část - DT

 

 

 
9.5.
(Čt)
 

 

Školní kolo poznávání přírodnin

 

 

 
13.5.
(Po)
 

 

Přijímací zkoušky - 1.náhradní termín

 

 

 
14.5.
(Út)
 

 

Přijímací zkoušky - 2.náhradní termín

 

 

 
15.5.
(St)
 

7:55-14:50

Květinový den

1.S

 

7:55-11:30

Maturita nanečisto - 4.S

 

Ma, Mt

 
16.5.
(Čt)
 

7:55-16:25

Maturity
Ústní zkoušky

 

 

 
17.5.
(Pá)
 

7:55-14:50

Majáles ve Vrchlabí

1., 2.

Hž, Šk

7:55-16:25

Maturity
Ústní zkoušky

 

 

 
22.5.
(St)
 

7:55-14:50

Maturity
Náhradní termín praktické maturitní zkoušky

 

Dd, Po, Šn

 
23.5.
(Čt)
 

7:55-16:25

Maturity
Ústní zkoušky

 

 

 
24.5.
(Pá)
 

7:55-16:25

Maturity
Ústní zkoušky

 

 

 
28.5.
(Út)
 

7:55-14:50

Agora - studentská debatní soutěž

 

Dv

7:55-14:50

Exkurze
Praha - Národní obrození

3., 7.

Fi, Gr, Mm

7:55-14:50

Exkurze
Praha - Národní obrození

 

 

11:35-14:50

Pythagoriáda

 

 

 
31.5.
(Pá)
 

 

Předávání maturitních vysvědčení, maturitní večírek
4.S + oktáva v 16 hodin

 

 

 
2.6.
(Ne)
 

 

Sportovní kurz
Vodácký kurz

3.S, 7.

As, Ko

 
3.6.
(Po)
 

7:55-14:50

Poznávání přírodnin - okresní kolo

 

Mt

7:55-14:50

Exkurze
Domov pro seniory Dětský domov Diakonie

1.S, 2.S

Dd, Po

 

Sportovní kurz
Vodácký kurz

3.S, 7.

As, Ko

 
4.6.
(Út)
 

7:55-13:10

Beseda
Autorské čtení - M. Viewegh

2.

 

Tábornický kurz

3.

Kš, Mm

 

Sportovní kurz
Vodácký kurz

3.S, 7.

As, Ko

 

Porada
14:10 hodin

 

 

 
5.6.
(St)
 

 

Exkurze
Historicko-přírodovědná exkurze / školní výlet

2.

Mt, Šp

 

Sportovní kurz
Vodácký kurz

3.S, 7.

As, Ko

 

Tábornický kurz

3.

Kš, Mm

 
6.6.
(Čt)
 

 

Exkurze
Historicko-přírodovědná exkurze / školní výlet

2.

Mt, Šp

 

Sportovní kurz
Vodácký kurz

3.S, 7.

As, Ko

 

Školní výlet
Školní výlet

6.

To

 

Tábornický kurz

3.

Kš, Mm

 
7.6.
(Pá)
 

9:50-14:50

Další vzdělávání ped.pracovníků
Let´s motivate

 

Koč

 

Tábornický kurz

3.

Kš, Mm

 

Školní výlet
Školní výlet

6.

To

 

Sportovní kurz
Vodácký kurz

3.S, 7.

As, Ko

 

Exkurze
Historicko-přírodovědná exkurze / školní výlet

2.

Mt, Šp

 
10.6.
(Po)
 

 

Školní výlet
Školní výlet

1.S

Gr, Šn

 
11.6.
(Út)
 

7:55-14:00

Olympiáda v MŠ

2.S

Po

 

Školní výlet
Školní výlet

1.S

Gr, Šn

 
12.6.
(St)
 

7:55-14:50

Exkurze
Stacionář mezi mosty, Azylový dům Trutnov

2.S, 3.S

Dd, Po

 

Školní výlet
Školní výlet

4.

Kš, Št

 
13.6.
(Čt)
 

7:55-14:50

Školní výlet
Školní výlet

1.

Gr, Hž

 

Školní výlet
Školní výlet

4.

Kš, Št

 
14.6.
(Pá)
 

7:55-14:50

Školní výlet
Školní výlet

1.

Gr, Hž

 
17.6.
(Po)
 

7:55-14:50

Školní výlet
Školní výlet

2.S

Po, Šn

 
18.6.
(Út)
 

7:55-14:50

Poznávání přírodnin
Krajské kolo

 

Mt

7:55-14:50

Školní výlet
Školní výlet

2.S

Po, Šn

15:30

Schůzka s rodiči žáků budoucích prvních ročníků

 

Vl, Koč, As, Dv

 
21.6.
(Pá)
 

7:55- 9:30

Beseda
Historie RAF

2.S, 6., 7.

 

7:55-13:10

Sportovní olympiáda

1., 2., 3., 4.

 

7:55-14:50

Exkurze
Parlament ČR

 

Fi

7:55-14:50

Exkurze
Parlament ČR

1.S, 3.S, 5.

Dd, Šn

 

Běh za zdravé Hostinné

1., 2., 2.S, 3., 4., 6., 7.

 

 

Další vzdělávání ped.pracovníků
Breberky na Šumavě

 

Mt, Šp

 
22.6.
(So)
 

 

Další vzdělávání ped.pracovníků
Breberky na Šumavě

 

Mt, Šp

 
23.6.
(Ne)
 

 

Další vzdělávání ped.pracovníků
Breberky na Šumavě

 

Mt, Šp

 
24.6.
(Po)
 

 

Výuka do 12:20 hodin

 

 

 
25.6.
(Út)
 

 

Závěrečná klasifikační porada
13 hodin

 

 

 

Výuka do 12:20 hodin

 

 

 
26.6.
(St)
 

7:55-12:20

Učebnice

1., 2., 3., 4.

 

7:55-12:20

Třídní akce

1.S, 2.S, 3.S, 5., 6., 7.

 

 

Výuka do 12:20 hodin

 

 

 
27.6.
(Čt)
 

7:55-12:20

Třídnické práce

1.S, 2.S, 3.S, 5., 6., 7.

 

 

Výuka do 12:20 hodin

 

 

 

Třídní akce

1., 2., 3., 4.

 

 
28.6.
(Pá)
 

7:55- 8:40

Vysvědčení

 

 

17.6.2019 (7:29)

Zpracováno v systému Bakaláři