Přehled akcí: školní rok 2019/20

 

Termín

Akce

Třídy

Učitelé

 
3.9.
(Út)
 

7:55-10:35

ICT

 

Ks

 
6.9.
(Pá)
 

9:30

Vítání nových žáků

 

 

 
9.9.
(Po)
 

7:05-14:50

Maturity
Ústní MZ - podzim 2019

 

 

 

Sportovní kurz
Cyklistický kurz

 

 

 

Sportovní kurz
Cyklistický kurz

6., 7.

Mm, Šk, To

 
10.9.
(Út)
 

 

Sportovní kurz
Cyklistický kurz

6., 7.

Mm, Šk, To

 

Sportovní kurz
Cyklistický kurz

 

 

 
11.9.
(St)
 

7:55-14:50

Maturity

 

Dv

 

Sportovní kurz
Cyklistický kurz

 

 

 

Sportovní kurz
Cyklistický kurz

6., 7.

Mm, Šk, To

 
12.9.
(Čt)
 

 

Sportovní kurz
Cyklistický kurz

6., 7.

Mm, Šk, To

 

Sportovní kurz
Cyklistický kurz

 

 

 
13.9.
(Pá)
 

 

Sportovní kurz
Cyklistický kurz

6., 7.

Mm, Šk, To

 

Sportovní kurz
Cyklistický kurz

 

 

 
18.9.
(St)
 

7:55-15:35

Exkurze
Bohnice

4.S, 8.(Pss)

Dd, Šn

7:55-15:35

Exkurze
Bohnice

 

 

 
20.9.
(Pá)
 

10:45-13:10

Exkurze
GAU Hostinné

1.S, 5.

Ma, Mm

 
24.9.
(Út)
 

 

Porada
14:00

 

 

 
1.10.
(Út)
 

9:50-11:30

Beseda
Úřad práce

4.S, 8.

 

 

Porada
14:10 hodin

 

 

 
4.10.
(Pá)
 

 

Spaní ve škole

 

 

 
7.10.
(Po)
 

7:55-14:50

Exkurze
Národní divadlo, Národní muzeum

1., 5., 7.

Kš, Mm

 
8.10.
(Út)
 

9:50-11:30

Beseda
Úřad práce

3.S, 7.

 

 
11.10.
(Pá)
 

 

Výstava škol
Trutnov

 

Šn, Šu

 
12.10.
(So)
 

 

Výstava škol
Trutnov

 

Šn, Šu

 
16.10.
(St)
 

7:55-14:50

Setkání pracovníků školství regionu

 

 

 
18.10.
(Pá)
 

7:55- 8:40

Setkání studentských samospráv
Organizační přípravy

4.

Hž, To

8:45- 9:30

Setkání studentských samospráv
Organizační přípravy

4.

Hž, Mm

 

Výstava škol
Jičín

 

Mt, Šu

 

Setkání studentských samospráv

 

 

 
19.10.
(So)
 

 

Výstava škol

 

Fi, Fr

 

Setkání studentských samospráv

 

 

 
20.10.
(Ne)
 

 

Setkání studentských samospráv

 

 

 

Projektový týden
Marienthal

 

 

 
21.10.
(Po)
 

 

Projektový týden
Marienthal

 

 

 
22.10.
(Út)
 

17:00

Propagace školy
ZŠ Komenského Jilemnice

 

 

Projektový týden
Marienthal

 

 

 
23.10.
(St)
 

 

Projektový týden
Marienthal

 

 

 
24.10.
(Čt)
 

15:00

Prezentace škol
Nová Paka

 

Fr

 

Projektový týden
Marienthal

 

 

 
25.10.
(Pá)
 

 

Projektový týden
Marienthal

 

 

 
26.10.
(So)
 

 

Projektový týden
Marienthal

 

 

 
27.10.
(Ne)
 

 

Projektový týden
Marienthal

 

 

 
31.10.
(Čt)
 

 

Ředitelské volno

 

 

 
1.11.
(Pá)
 

 

Ředitelské volno

 

 

 
4.11.
(Po)
 

8:45-10:35

Beseda
Autorské čtení - skupiny německého jazyka a pan Hoffman

4.(Nj), 6., 7.(Nj), 8.(Nj)

Jn

 
5.11.
(Út)
 

16:00

Přednáška pro rodiče
Sociální sítě - PhDr. Voleská

 

 

17:00

Propagace školy
ZŠ a MŠ Rudník

 

Dd, Šn

 

Porada
14:10 hodin

 

 

 
7.11.
(Čt)
 

 

Florbal - kat. III., okrskové kolo

 

Mm

 
11.11.
(Po)
 

12:25-14:50

Divadlo
Finský kůň - Klicperovo divadlo HK

5., 6.

Be, Fi

 
12.11.
(Út)
 

7:05-14:50

Florbal - okresní kolo
Okresní kolo ve florbale konající se ve Dvoře Králové nad Labem pro věkovou kategorii III.

 

Mm

7:55-11:30

Exkurze
Rehabilitační ústav Hostinné

1.O, 2.S

Šu

16:00-18:00

Třídní schůzky

 

 

 

Čtvrtletní klasifikační porada
14:10

 

 

 
13.11.
(St)
 

7:55-14:50

Exkurze
SAAR-GUMMY Červený Kostelec

4., 5.

To

 
14.11.
(Čt)
 

7:55-14:50

Kraj-st.tenis kat.V.

 

As

 
19.11.
(Út)
 

7:55-14:50

Exkurze
ASSA ABLOY Rychnov nad Kněžnou

5.

Št

 
21.11.
(Čt)
 

15:00-17:00

Burza škol
ZŠ Karla Klíče

 

Mt, Šp

 
22.11.
(Pá)
 

19:00

Stužkovací večírek

 

 

 
26.11.
(Út)
 

7:55-12:20

Projektový den

 

 

 

Den otevřených dveří

 

 

 
28.11.
(Čt)
 

7:55-14:50

Kraj-st.tenis kat.IV.

 

As

 
29.11.
(Pá)
 

7:55-14:50

Exkurze
Národní muzeum a Památník na Žižkově

4.

Mm

 
3.12.
(Út)
 

7:55-14:50

Vánoční dílny
Vrchlabí

 

 

7:55-14:50

Vánoční dílny Vrchlabí

2.S, 3.S

Šn

 
5.12.
(Čt)
 

7:55-16:25

Exkurze
Praha - Muzeum J.A.Komenského, Národní divadlo, historická Praha

2., 3.

Fi, Hž, Mm

 
6.12.
(Pá)
 

8:45-12:20

Možná přijde i čert !

8.

 

 
9.12.
(Po)
 

7:55-14:50

Praxe

4.S

 

 
10.12.
(Út)
 

7:55-14:50

Praxe

4.S

 

7:55-14:50

Exkurze
Rautis Poniklá, Muzeum krkonošských řemesel

3.

Hž, Šp

7:55-14:50

Exkurze
Pivovar a Klenotnice - Nová Paka

7., 8.

Kš, Št

12:25-14:00

Družina ve škole

 

Mt

 
11.12.
(St)
 

7:55-14:50

Praxe

4.S

 

 
12.12.
(Čt)
 

7:55-12:20

Studentská agora

 

 

7:55-14:50

Praxe

4.S

 

 
13.12.
(Pá)
 

7:55-14:50

Praxe

4.S

 

 

Spaní ve škole

 

 

 
14.12.
(So)
 

 

Spaní ve škole

 

 

 
16.12.
(Po)
 

7:55-14:50

Praxe

4.S

 

 
17.12.
(Út)
 

7:55-14:50

Praxe

4.S

 

 

Vánoční večírek
"Sami sobě a hezky" společenská místnost - kdykoliv od 14 hodin

 

 

 
18.12.
(St)
 

7:55-14:50

Praxe

4.S

 

 
19.12.
(Čt)
 

7:55-14:50

Praxe

4.S

 

 
20.12.
(Pá)
 

7:55-14:50

Praxe

4.S

 

 
6.1.
(Po)
 

12:25-19:00

Divadlo

 

 

12:25-19:00

Divadlo
Klicperovo divadlo: Naši furianti /v rámci předplatného

5., 6., 7., 8.

Be, Fi

12:25-19:00

Divadlo

 

 

 
7.1.
(Út)
 

 

Porada
14:10

 

 

 
8.1.
(St)
 

14:00-17:00

Den otevřených dveří

 

 

 
28.1.
(Út)
 

 

Pololetní klasifikační porada
14:10 hodin

 

 

 
30.1.
(Čt)
 

11:35-12:20

Sportovní akce
Zápas oktávy vs. učitelé ve volejbale

 

 

12:25-13:10

Předávání vysvědčení

1., 1.O, 1.S, 2., 2.S, 3., 3.S, 4., 4.S, 5., 6., 7., 8.

 

 
6.2.
(Čt)
 

 

Florbal
Okresní finále kategorie V. dívky, Sportovní hala trutnovského gymnázia

 

Šk

 
16.2.
(Ne)
 

 

Lyžařský kurz

 

As, Ks, Šk

 
17.2.
(Po)
 

8:45-12:20

interaktivní přednáška TYFLOSERVIS

4.S

Dd

 

Lyžařský kurz

 

As, Ks, Šk

 
18.2.
(Út)
 

 

Lyžařský kurz

 

As, Ks, Šk

 
19.2.
(St)
 

7:55-14:50

Florbal

 

Mm

7:55-14:50

Exkurze
Dětské centrum a OSPOD

4.S

Šn

 

Lyžařský kurz

 

As, Ks, Šk

 
20.2.
(Čt)
 

 

Lyžařský kurz

 

As, Ks, Šk

 
21.2.
(Pá)
 

 

Okresní kolo v halové kopané
Kategorie V. SŠ

 

 

 

Lyžařský kurz

 

As, Ks, Šk

 

Víkendové parlamentní setkání

 

Dv, Mm

 
22.2.
(So)
 

 

Víkendové parlamentní setkání

 

Dv, Mm

 
23.2.
(Ne)
 

 

Víkendové parlamentní setkání

 

Dv, Mm

 
24.2.
(Po)
 

7:55-14:50

Exkurze

1.S, 2.S

Fr

 
25.2.
(Út)
 

14:00

Přijímací zkoušky nanečisto

 

Be

 
3.3.
(Út)
 

 

porada

 

 

 
10.3.
(Út)
 

 

Poradenský den - vzdělávání metodiků prevence

 

Dd

 
11.3.
(St)
 

 

Fotografování tříd

 

 

 
14.3.
(So)
 

 

Spaní ve škole

 

 

 
16.3.
(Po)
 

 

Konference AŘG

 

Vl

 
17.3.
(Út)
 

12:25-19:00

kulturní akce - Klicperovo divadlo
třídy V. VI

 

 

14:00

Přijímací zkoušky nanečisto

 

Be

 

Konference AŘG

 

Vl

 
18.3.
(St)
 

11:35-13:10

Beseda
Tomáš Lom a Hana Klímová - Příběh letce RAF

 

 

Konference AŘG

 

Vl

 
23.3.
(Po)
 

 

RF ve stolním tenise

 

Vl

 
24.3.
(Út)
 

 

RF ve stolním tenise

 

Vl

 
25.3.
(St)
 

 

RF ve stolním tenise

 

Vl

 
30.3.
(Po)
 

 

Velikonoční jarmark

 

 

 
2.4.
(Čt)
 

8:45-10:35

Martyisdead
Interaktivní přednáška. Odvrácená tvář internetu.

1.O, 3., 4., 5., 6.

Fr, Kš, Ks, Mm, Št, Šp

10:45-13:10

Martyisdead

1.S(Chl), 2.S, 3.S, 4.S, 7.

As, Dd, Šk, Št, To

 
3.4.
(Pá)
 

 

Setkání gymnázií

 

 

 
6.4.
(Po)
 

8:45-10:35

Maturity
PP - profilové zkoušky - DT a PP

 

Be

 
8.4.
(St)
 

 

Maturity
Písemné práce - ČJL

 

 

 
14.4.
(Út)
 

 

Přijímací zkoušky
1.termín - čtyřleté obory

 

 

 
15.4.
(St)
 

 

Přijímací zkoušky
2.termín - čtyřleté obory

 

 

 
16.4.
(Čt)
 

 

Přijímací zkoušky
1.termín - osmileté gymnázium

 

 

 
17.4.
(Pá)
 

 

Přijímací zkoušky
2.termín - osmileté gymnázium

 

 

 
21.4.
(Út)
 

7:55-14:50

Praktická maturita

 

Dd, Fr, Šn, Šu

 

Den Země

 

 

 
22.4.
(St)
 

7:55-14:50

Praktická maturita

 

Dd, Fr, Šn, Šu

 
23.4.
(Čt)
 

 

Praktická maturita

 

Dd, Šn, Šu

 
24.4.
(Pá)
 

 

Praktická maturity

 

Dd, Šn, Šu

 
27.4.
(Po)
 

10:45-12:20

Beseda - film
Nicholas Winton - Síla lidskosti

1.O, 1.S, 2.S, 3., 3.S, 4., 4.S, 5., 6., 7.

 

 
29.4.
(St)
 

 

Majáles

 

 

 
30.4.
(Čt)
 

 

Maturity
Písemné práce MZ - AJ

 

 

 
4.5.
(Po)
 

 

Maturity
Didaktické testy

 

 

 
5.5.
(Út)
 

 

Maturity
Didaktické testy

 

 

 

Exkurze
Terezín

4.

Mm

 
6.5.
(St)
 

 

Maturity
Didaktické testy

 

 

 

Exkurze
Terezín

4.

Mm

 
7.5.
(Čt)
 

 

Exkurze
Terezín

4.

Mm

 
12.5.
(Út)
 

7:55-13:10

Jak být klukem / holkou?

2., 3.

 
13.5.
(St)
 

 

Přijímací zkoušky
1.náhradní termín

 

 

 
15.5.
(Pá)
 

 

Přijímací zkoušky
2. náhradní termín

 

 

 
18.5.
(Po)
 

7:55-14:50

Praxe
Souvislá praxe

2.S, 3.S

 

 
19.5.
(Út)
 

7:55-14:50

Praxe
Souvislá praxe

2.S, 3.S

 

 
20.5.
(St)
 

7:55-14:50

Praxe
Souvislá praxe

2.S, 3.S

 

 
21.5.
(Čt)
 

7:55-14:50

Praxe
Souvislá praxe

2.S, 3.S

 

 
22.5.
(Pá)
 

7:55-14:50

Praxe
Souvislá praxe

2.S, 3.S

 

 
25.5.
(Po)
 

7:55-14:50

Praxe
Souvislá praxe

2.S, 3.S

 

 

Maturity
Ústní maturitní zkoušky

4.S, 8.

 

 
26.5.
(Út)
 

7:55-14:50

Praxe
Souvislá praxe

2.S, 3.S

 

 

Maturity
Ústní maturitní zkoušky

4.S, 8.

 

 
27.5.
(St)
 

7:55-14:50

Praxe
Souvislá praxe

2.S, 3.S

 

 

Maturity
Ústní maturitní zkoušky

4.S, 8.

 

 
28.5.
(Čt)
 

7:55-14:50

Praxe
Souvislá praxe

2.S, 3.S

 

 
29.5.
(Pá)
 

7:55-14:50

Praxe
Souvislá praxe

2.S, 3.S

 

 
29.6.
(Po)
 

 

Ředitelské volno

 

 

 
30.6.
(Út)
 

 

Ředitelské volno

 

 

3.3.2020 (12:18)

Zpracováno v systému Bakaláři