Suplování:   Úterý 25.6.2019

datum výpisu: 25.6.2019 (12:52)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

4.S

 

Uk4

Uk4

Uk4

Uk4

Uk4

Uk4

Uk4

Uk4

   

8.

 

Uk4

Uk4

Uk4

Uk4

Uk4

Uk4

Uk4

Uk4

Uk4

 

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Dvorský Jaroslav

 

..

-

-

-

Mt

..

..

-

   

Grofová Denisa

 

..

Mm

-

Ma

..

-

-

   

Místnosti mimo provoz

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

1

 

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

   

Změny v rozvrzích tříd:

1.

5.hod

Aj

Aj1

(9)

přesun <<

Škodová Jana

z 27.6. (Čt) 3.hod

 

5.hod

Aj

Aj2

(9)

přesun <<

Škodová Jana

z 27.6. (Čt) 3.hod

 

6.hod

Aj

Aj1

 

odpadá

 

(Šk)

1.S

5.hod

Vv

 

(7)

supluje

Maternová Miroslava

(Dv)

 

6.hod

Vv

   

odpadá

 

(Dv)

 

7.hod

Čj

   

odpadá

 

(Dv)

2.

6.hod

Ev

   

odpadá

 

(Ma)

2.S

4.hod

Aj

 

(4)

supluje

Machová Jana

(Gr)

 

6.hod

Peč

   

odpadá

 

(Po)

 

7.hod

Ssl

   

odpadá

 

(Šn)

3.

3.hod

Ma

 

(9)

změna

Špačková Radka

 
 

4.hod

Čj

 

(2)

změna

Fišarová Jolana

 
 

6.hod

Ze

   

odpadá

 

(Ko)

3.S

1.hod

Čj

   

odpadá

 

(Dv)

 

2.hod

Pr

 

(4)

změna

Šitinová Kateřina

 
 

5.hod

Sp

 

(12)

přesun <<

Šitinová Kateřina

z 5.hod

 

6.hod

Inf

   

odpadá

 

(Gr)

4.

6.hod

Fy

   

odpadá

 

(To)

4.S

1.- 8. hod Ukončení 4.ročníku

5.

2.hod

 

(5)

supluje

Mědílková Michaela

(Gr)

 

5.hod

Ev

 

(7)

supluje

Maternová Miroslava

(Dv)

 

6.hod

Ev

   

odpadá

 

(Dv)

 

7.hod

Ze

   

odpadá

 

(Be)

6.

6.hod

Bi

   

odpadá

 

(Mt)

 

7.hod

Zsv

   

odpadá

 

(Ši)

7.

1.hod

Nj

Nj

 

odpadá

 

(Gr)

 

6.hod

   

odpadá

 

(Mm)

 

7.hod

Ch

   

odpadá

 

(Št)

8.

1.- 9. hod Ukončení 4.ročníku

 

 

Suplování:   Středa 26.6.2019

datum výpisu: 25.6.2019 (12:52)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

1.

 

TA

TA

TA

TA

TA

TA

TA

TA

   

1.S

 

TA

TA

TA

TA

TA

TA

TA

TA

   

2.

 

TA

TA

TA

TA

TA

TA

TA

TA

   

2.S

 

TA

TA

TA

TA

TA

TA

TA

TA

   

3.

 

TA

TA

TA

TA

TA

TA

TA

TA

   

3.S

 

TA

TA

TA

TA

TA

TA

TA

TA

   

4.

 

TA

TA

TA

TA

TA

TA

TA

TA

   

4.S

 

Uk4

Uk4

Uk4

Uk4

Uk4

Uk4

Uk4

Uk4

   

5.

 

TA

TA

TA

TA

TA

TA

TA

TA

   

6.

 

TA

TA

TA

TA

TA

TA

TA

TA

   

7.

 

TA

TA

TA

TA

TA

TA

TA

TA

   

8.

 

Uk4

Uk4

Uk4

Uk4

Uk4

Uk4

Uk4

Uk4

Uk4

 

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Beránek Petr

 

-

-

..

..

-

..

..

..

   

Dvorský Jaroslav

 

....

..

..

..

..

....

-

-

   

Grofová Denisa

 

..

..

..

..

..

....

-

-

   

Hožová Veronika

 

..

-

-

..

-

..

-

-

   

Kašparová Lenka

 

..

-

-

..

....

..

-

..

   

Koblasa David

 

..

-

..

-

..

..

....

-

   

Machová Jana

 

..

..

..

-

..

-

-

-

   

Maternová Miroslava

 

..

-

-

..

..

..

-

-

   

Mědílková Michaela

 

..

..

..

-

..

..

-

-

   

Poláková Gabriela

 

..

-

..

-

..

..

....

-

   

Šitinová Kateřina

 

-

-

..

..

..

..

-

-

   

Škodová Jana

 

-

..

..

..

....

..

..

-

   

Štefanová Zuzana

 

..

..

-

-

..

-

-

-

   

Špačková Radka

 

..

-

-

..

-

-

-

-

   

Tomek Petr

 

..

..

..

-

..

-

-

-

   

Místnosti mimo provoz

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

1

 

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

   

Změny v rozvrzích tříd:

1.

1.- 8. hod Třídní akce

1.S

1.- 8. hod Třídní akce

2.

1.- 8. hod Třídní akce

2.S

1.- 8. hod Třídní akce

3.

1.- 8. hod Třídní akce

3.S

1.- 8. hod Třídní akce

4.

1.- 8. hod Třídní akce

4.S

1.- 8. hod Ukončení 4.ročníku

5.

1.- 8. hod Třídní akce

6.

1.- 8. hod Třídní akce

7.

9.hod

Pss

Pss

 

odpadá

 

(Dd)

 

9.hod

Chs

Chs

 

odpadá

 

(Kš)

 

1.- 8. hod Třídní akce

8.

1.- 9. hod Ukončení 4.ročníku

Pedagogický dohled u třídy:

1., 1.- 8. hod - Hožová Veronika

1.S, 1.- 8. hod - Šitinová Kateřina

2., 1.- 8. hod - Špačková Radka

2.S, 1.- 8. hod - Poláková Gabriela

3., 1.- 8. hod - Kašparová Lenka

3.S, 1.- 8. hod - Koblasa David

4., 1.- 8. hod - Štefanová Zuzana

5., 1.- 8. hod - Mědílková Michaela

6., 1.- 8. hod - Tomek Petr

7., 1.- 8. hod - Beránek Petr

 

 

Suplování:   Čtvrtek 27.6.2019

datum výpisu: 25.6.2019 (12:52)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

1.

 

TP

TP

TP

TP

TP

         

1.S

 

TP

TP

TP

TP

TP

         

2.

 

TP

TP

TP

TP

TP

         

2.S

 

TP

TP

TP

TP

TP

         

3.

 

TP

TP

TP

TP

TP

         

3.S

 

TP

TP

TP

TP

TP

         

4.

 

TP

TP

TP

TP

TP

         

4.S

 

Uk4

Uk4

Uk4

Uk4

Uk4

Uk4

Uk4

Uk4

Uk4

Uk4

5.

 

TP

TP

TP

TP

TP

         

6.

 

TP

TP

TP

TP

TP

         

7.

 

TP

TP

TP

TP

TP

         

8.

 

Uk4

Uk4

Uk4

Uk4

Uk4

Uk4

Uk4

Uk4

Uk4

 

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Beránek Petr

 

-

-

..

..

..

         

Grofová Denisa

 

..

-

-

..

..

-

-

-

   

Hožová Veronika

 

..

..

..

..

....

         

Kašparová Lenka

 

..

-

..

..

..

         

Koblasa David

 

..

..

..

..

-

         

Mědílková Michaela

 

..

..

-

-

..

         

Poláková Gabriela

 

..

..

-

-

..

         

Šitinová Kateřina

 

-

..

..

..

-

         

Štefanová Zuzana

 

..

..

..

..

-

         

Špačková Radka

 

..

..

-

..

..

         

Tomek Petr

 

-

-

..

..

..

         

Místnosti mimo provoz

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

1

 

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

   

Změny v rozvrzích tříd:

1.

6.hod

Bi

   

odpadá

 

(Mt)

 

1.- 5. hod Třídnické práce

1.S

6.hod

Som

   

odpadá

 

(Po)

 

1.- 5. hod Třídnické práce

2.

6.hod

Ch

   

odpadá

 

(Kš)

 

1.- 5. hod Třídnické práce

2.S

6.hod

Aj

   

odpadá

 

(Ma)

 

7.hod

Ssl

   

odpadá

 

(Šn)

 

1.- 5. hod Třídnické práce

3.

6.hod

   

odpadá

 

(Mm)

 

8.hod

Ze

   

odpadá

 

(Ko)

 

1.- 5. hod Třídnické práce

3.S

6.hod

Ovč

   

odpadá

 

(Dd)

 

7.hod

Ovč

   

odpadá

 

(Dd)

 

1.- 5. hod Třídnické práce

4.

6.hod

Čj

   

odpadá

 

(Hž)

 

1.- 5. hod Třídnické práce

4.S

1.- 10. hod Ukončení 4.ročníku

5.

6.hod

Zsv

   

odpadá

 

(Be)

 

7.hod

Ma

   

odpadá

 

(Št)

 

1.- 5. hod Třídnické práce

6.

6.hod

Fy

   

odpadá

 

(To)

 

8.hod

Čj

   

odpadá

 

(Be)

 

9.hod

Ze

   

odpadá

 

(Be)

 

1.- 5. hod Třídnické práce

7.

6.hod

Rj

Rj

 

odpadá

 

(Fi)

 

6.hod

Aj

Aj2

 

odpadá

 

(Koč)

 

8.hod

Svs

Svs

 

odpadá

 

(Ši)

 

8.hod

Bs

Bs

 

odpadá

 

(Šp)

 

9.hod

Svs

Svs

 

odpadá

 

(Ši)

 

9.hod

Bs

Bs

 

odpadá

 

(Šp)

 

1.- 5. hod Třídnické práce

8.

1.- 9. hod Ukončení 4.ročníku

Pedagogický dohled u třídy:

1., 1.- 5. hod - Hožová Veronika

1.S, 1.- 5. hod - Šitinová Kateřina

2., 1.- 5. hod - Špačková Radka

2.S, 1.- 5. hod - Poláková Gabriela

3., 1.- 5. hod - Kašparová Lenka

3.S, 1.- 5. hod - Koblasa David

4., 1.- 5. hod - Štefanová Zuzana

5., 1.- 5. hod - Mědílková Michaela

6., 1.- 5. hod - Tomek Petr

7., 1.- 5. hod - Beránek Petr

 

 

Suplování:   Pátek 28.6.2019

datum výpisu: 25.6.2019 (12:52)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

1.

 

Vys

                 

1.S

 

Vys

                 

2.

 

Vys

                 

2.S

 

Vys

                 

3.

 

Vys

                 

3.S

 

Vys

                 

4.

 

Vys

                 

4.S

 

Uk4

Uk4

Uk4

Uk4

Uk4

Uk4

Uk4

Uk4

   

5.

 

Vys

                 

6.

 

Vys

                 

7.

 

Vys

                 

8.

 

Uk4

Uk4

Uk4

Uk4

Uk4

Uk4

Uk4

Uk4

Uk4

 

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Beránek Petr

 

-

                 

Grofová Denisa

 

-

-

-

-

-

-

-

-

   

Hožová Veronika

 

..

                 

Kašparová Lenka

 

..

                 

Koblasa David

 

..

                 

Mědílková Michaela

 

-

                 

Poláková Gabriela

 

-

                 

Šitinová Kateřina

 

....

                 

Štefanová Zuzana

 

..

                 

Špačková Radka

 

..

                 

Tomek Petr

 

..

                 

Místnosti mimo provoz

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

1

 

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

   

Změny v rozvrzích tříd:

1.

2.hod

Tv

Chl

 

odpadá

 

(Mm)

 

2.hod

Tv

Dív

 

odpadá

 

(Šk)

 

3.hod

Eh

   

odpadá

 

(Dv)

 

4.hod

Ev

   

odpadá

 

(Dv)

 

5.hod

Ev

   

odpadá

 

(Dv)

 

6.hod

Ov

   

odpadá

 

(Hž)

 

1. hod Předávání vysvědčení

1.S

2.hod

Čj

   

odpadá

 

(Dv)

 

3.hod

Ma

   

odpadá

 

(As)

 

4.hod

   

odpadá

 

(Ši)

 

5.hod

Tv

   

odpadá

 

(As)

 

6.hod

Sp

   

odpadá

 

(Šn)

 

1. hod Předávání vysvědčení

2.

2.hod

Tv

Chl

 

odpadá

 

(Mm)

 

2.hod

Tv

Dív

 

odpadá

 

(Šk)

 

3.hod

Bi

   

odpadá

 

(Šp)

 

4.hod

Aj

Aj1

 

odpadá

 

(Mt)

 

4.hod

Aj

Aj2

 

odpadá

 

(Šk)

 

5.hod

Ma

   

odpadá

 

(Šp)

 

6.hod

Fy

   

odpadá

 

(To)

 

1. hod Předávání vysvědčení

2.S

2.hod

Ma

   

odpadá

 

(As)

 

3.hod

Čj

   

odpadá

 

(Hž)

 

4.hod

   

odpadá

 

(Ši)

 

5.hod

Tv

Dív

 

odpadá

 

(As)

 

5.hod

Tv

Chl

 

odpadá

 

(Mm)

 

6.hod

Aj

   

odpadá

 

(Ma)

 

1. hod Předávání vysvědčení

3.

2.hod

Eh

   

odpadá

 

(Fi)

 

3.hod

Ch

   

odpadá

 

(Kš)

 

4.hod

Tv

Dív

 

odpadá

 

(As)

 

4.hod

Tv

Chl

 

odpadá

 

(Mm)

 

5.hod

Fy

   

odpadá

 

(To)

 

6.hod

Čj

   

odpadá

 

(Fi)

 

1. hod Předávání vysvědčení

3.S

2.hod

Sp

   

odpadá

 

(Šn)

 

3.hod

Ssl

   

odpadá

 

(Šn)

 

4.hod

Aj

   

odpadá

 

(Ma)

 

5.hod

Ma

   

odpadá

 

(Ko)

 

1. hod Předávání vysvědčení

4.

2.hod

Bi

   

odpadá

 

(Mt)

 

3.hod

   

odpadá

 

(Ši)

 

4.hod

Tv

Dív

 

odpadá

 

(As)

 

4.hod

Tv

Chl

 

odpadá

 

(Mm)

 

5.hod

Čj

   

odpadá

 

(Hž)

 

6.hod

Rj

   

odpadá

 

(Kš)

 

1. hod Předávání vysvědčení

4.S

1.- 8. hod Ukončení 4.ročníku

5.

2.hod

Ch

   

odpadá

 

(Kš)

 

3.hod

Čj

   

odpadá

 

(Fi)

 

4.hod

Ma

   

odpadá

 

(Št)

 

5.hod

Tv

Chl

 

odpadá

 

(Mm)

 

6.hod

Tv

Dív

 

odpadá

 

(As)

 

7.hod

Aj

   

odpadá

 

(Šk)

 

1. hod Předávání vysvědčení

6.

2.hod

Zsv

   

odpadá

 

(Ši)

 

3.hod

   

odpadá

 

(Mm)

 

4.hod

IVT

   

odpadá

 

(Ko)

 

5.hod

Tv

Chl

 

odpadá

 

(Mm)

 

6.hod

Tv

Dív

 

odpadá

 

(As)

 

7.hod

Ze

   

odpadá

 

(Be)

 

1. hod Předávání vysvědčení

7.

2.hod

Aj

Aj1

 

odpadá

 

(Koč)

 

2.hod

Aj

Aj2

 

odpadá

 

(Koč)

 

3.hod

Ma

   

odpadá

 

(Ko)

 

4.hod

Čj

   

odpadá

 

(Be)

 

5.hod

Ch

   

odpadá

 

(Št)

 

6.hod

Zsv

   

odpadá

 

(Ši)

 

1. hod Předávání vysvědčení

8.

1.- 9. hod Ukončení 4.ročníku

Pedagogický dohled u třídy:

1., 1. hod - Hožová Veronika

1.S, 1. hod - Šitinová Kateřina

2., 1. hod - Špačková Radka

2.S, 1. hod - Poláková Gabriela

3., 1. hod - Kašparová Lenka

3.S, 1. hod - Koblasa David

4., 1. hod - Štefanová Zuzana

5., 1. hod - Mědílková Michaela

6., 1. hod - Tomek Petr

7., 1. hod - Beránek Petr

 

Zpracováno v systému Bakaláři