Suplování:   Čtvrtek 12.9.2019

datum výpisu: 11.9.2019 (11:35)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

6.

spk

spk

spk

spk

spk

spk

spk

spk

spk

spk

spk

7.

spk

spk

spk

spk

spk

spk

spk

spk

spk

spk

spk

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Kočová Zuzana

-

-

Jn

-

Ma

Mt

-

-

-

-

-

Mědílková Michaela

-

-

..

-

Dv

Šp

..

-

-

-

-

Škodová Jana

-

Ma

-

..

-

-

-

-

-

-

-

Tomek Petr

-

..

-

Št

..

-

Be

..

-

-

Změny v rozvrzích tříd:

1.

2.hod

IVT

Aj1

(8)

spojí

Jandurová Lucie

(Koč)

 

5.hod

Fy

 

(10)

supluje

Hožová Veronika

(To)

2.

1.hod

Aj

Aj1

(14)

spojí

Machová Jana

(Šk)

 

3.hod

Ma

 

(10)

supluje

Štefanová Zuzana

(To)

2.S

6.hod

   

odpadá

 

(Mm)

3.

4.hod

Ev

 

(2)

supluje

Dvorský Jaroslav

(Mm)

 

8.hod

Fy

   

odpadá

 

(To)

4.

4.hod

Aj

AJ1

(5)

spojí

Machová Jana

(Koč)

6.

0.- 10. hod sportovní kurz

7.

0.- 10. hod sportovní kurz

8.

5.hod

Aj

 

(7)

supluje

Maternová Miroslava

(Koč)

 

 

Suplování:   Pátek 13.9.2019

datum výpisu: 11.9.2019 (11:35)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

6.

spk

spk

spk

spk

spk

spk

spk

spk

spk

spk

spk

7.

spk

spk

spk

spk

spk

spk

spk

spk

spk

spk

spk

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Kočová Zuzana

-

-

-

Be

Ma

-

-

-

-

-

-

Mědílková Michaela

-

..

Mt

Dv

-

-

..

-

-

-

-

Škodová Jana

-

-

..

-

-

Mt

..

-

-

-

Tomek Petr

-

-

Šp

..

Be

-

-

-

-

-

Změny v rozvrzích tříd:

1.

3.hod

Čj

 

(2)

supluje

Dvorský Jaroslav

(Mm)

 

4.hod

Aj

Aj1

(5)

spojí

Machová Jana

(Koč)

 

5.hod

Čj

 

(10)

supluje

Beránek Petr

(To)

2.

2.hod

Fy

 

(10)

supluje

Kašparová Lenka

(To)

3.

5.hod

Aj

Aj2

(7)

spojí

Maternová Miroslava

(Šk)

3.S

6.hod

Aj

   

odpadá

 

(Šk)

4.

2.hod

Bi

 

(7)

supluje

Maternová Miroslava

(Mm)

5.

3.hod

Fy

 

(10)

supluje

Špačková Radka

(To)

6.

0.- 10. hod sportovní kurz

7.

0.- 10. hod sportovní kurz

8.

3.hod

Zsv

 

(3)

supluje

Beránek Petr

(Koč)

 

Zpracováno v systému Bakaláři