Suplování:   Čtvrtek 23.5.2019

datum výpisu: 23.5.2019 (8:25)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

2.S

 

px

px

px

px

px

px

px

px

   

3.S

 

px

px

px

px

px

px

px

px

   

4.S

mat

mat

mat

mat

mat

mat

mat

mat

mat

mat

mat

8.

 

Uk4

Uk4

Uk4

Uk4

Uk4

Uk4

Uk4

Uk4

Uk4

 

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Beránek Petr

     

Koč

   

Gr

     

Dřízhalová Doubrava

   

-

..

..

-

..

..

-

-

-

Dvorský Jaroslav

     

Ma

Ko

..

-

-

-

   

Fišarová Jolana

     

-

 

Koč

..

-

   

Machová Jana

-

Koč

     

..

   

-

-

Maternová Miroslava

-

Šk

..

     

Št

 

-

-

-

Poláková Gabriela

-

..

..

-

-

Ko

Šn

....

-

..

..

Šimek Vladimír

-

-

-

-

..

-

-

-

..

..

-

Šitinová Kateřina

   

..

..

       

-

-

 

Místnosti mimo provoz

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

7

 

mat

mat

mat

mat

mat

mat

mat

mat

mat

 

Sm

 

mat

mat

mat

mat

mat

mat

mat

mat

mat

mat

Změny v rozvrzích tříd:

1.

6.hod

Ma

 

(2)

supluje

Štefanová Zuzana

(Mt)

1.S

3.hod

Aj

 

(13)

supluje

Machová Jana

(Dv)

 

5.hod

Ma

 

(4)

supluje

Koblasa David

(Po)

 

6.hod

Sp

 

(4)

supluje

Šitinová Kateřina

(Po)

2.

1.hod

Aj

Aj1

(13)

spojí

Škodová Jana

(Mt)

 

1.hod

Aj

Aj2

(13)

změna

Škodová Jana

 
 

2.hod

Ma

 

(3)

změna

Špačková Radka

 
 

4.hod

Ze

 

(13)

supluje

Koblasa David

(Dv)

2.S

1.- 8. hod odborná praxe

3.

2.hod

Aj

AJ2

(5)

spojí

Kočová Zuzana

(Ma)

 

3.hod

Ch

 

(6)

supluje

Kašparová Lenka

(Fi)

 

4.hod

Ma

 

(2)

změna

Špačková Radka

 
 

5.hod

Bi

 

(9)

změna

Špačková Radka

 

3.S

1.- 8. hod odborná praxe

4.

1.hod

Čj

 

(5)

supluje

Hožová Veronika

(Ma)

4.S

0.- 10. hod maturity

5.

6.hod

Nj

 

(5)

supluje

Grofová Denisa

(Be)

6.

2.hod

Ma

 

(1)

navíc

Tomek Petr

 

7.

1.hod

Bi

 

(9)

změna

Špačková Radka

 
 

3.hod

Aj

 

(3)

supluje

Kočová Zuzana

(Be)

 

6.hod

Aj

Rj

(9)

spojí

Kočová Zuzana

(Fi)

 

6.hod

Aj

Aj2

(9)

změna

Kočová Zuzana

 
 

8.hod

Bs

Bs

(9)

změna

Špačková Radka

 
 

8.hod

Svs

Svs

 

odpadá

 

(Ši)

 

9.hod

Bs

Bs

(9)

změna

Špačková Radka

 
 

9.hod

Svs

Svs

 

odpadá

 

(Ši)

8.

1.- 9. hod Ukončení 4.ročníku

 

 

Suplování:   Pátek 24.5.2019

datum výpisu: 23.5.2019 (8:25)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

2.S

 

px

px

px

px

px

px

px

px

   

3.S

 

px

px

px

px

px

px

px

px

   

4.S

mat

mat

mat

mat

mat

mat

mat

mat

mat

mat

mat

8.

 

Uk4

Uk4

Uk4

Uk4

Uk4

Uk4

Uk4

Uk4

   

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Kočová Zuzana

                 

-

-

Beránek Petr

           

-

..

   

-

Dřízhalová Doubrava

   

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Dvorský Jaroslav

-

..

Šn

   

Ko

         

Fišarová Jolana

-

-

Šp

   

-

Ko

-

   

-

Machová Jana

   

-

..

..

-

   

-

-

-

Maternová Miroslava

   

Be

-

Šk

Šk

   

-

-

-

Poláková Gabriela

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Šimek Vladimír

-

As

To

-

Št

-

-

-

-

Šitinová Kateřina

       

-

     

-

-

Místnosti mimo provoz

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

7

 

mat

mat

mat

mat

mat

mat

mat

mat

   

Sm

 

mat

mat

mat

mat

mat

mat

mat

mat

mat

mat

Změny v rozvrzích tříd:

1.

5.hod

Ev

 

(1)

supluje

Koblasa David

(Dv)

1.S

1.hod

Ma

 

(2)

supluje

Aerts Pavlína

(Ši)

 

2.hod

Ps

 

(2)

supluje

Šitinová Kateřina

(Dv)

 

4.hod

 

(2)

supluje

Kašparová Lenka

(Ši)

2.

3.hod

Bi

 

(5)

změna

Špačková Radka

 
 

4.hod

Aj

Aj1

(9)

spojí

Škodová Jana

(Mt)

 

5.hod

Ma

 

(2)

změna

Špačková Radka

 

2.S

1.- 8. hod odborná praxe

3.

2.hod

Ma

 

(13)

supluje

Špačková Radka

(Fi)

 

6.hod

Ze

 

(13)

supluje

Koblasa David

(Fi)

3.S

1.- 8. hod odborná praxe

4.

2.hod

Ze

 

(9)

supluje

Beránek Petr

(Mt)

 

3.hod

Čj

 

(2)

supluje

Hožová Veronika

(Ši)

4.S

0.- 10. hod maturity

5.

1.hod

Bi

 

(3)

změna

Maternová Miroslava

 

6.

2.hod

Fy

 

(10)

supluje

Tomek Petr

(Ši)

 

7.hod

Ze

   

odpadá

 

(Be)

7.

6.hod

Ch

 

(5)

supluje

Štefanová Zuzana

(Ši)

8.

1.- 8. hod Ukončení 4.ročníku

 

Zpracováno v systému Bakaláři