Informace k přijímacímu řízení

Základní informace týkající se přijímacího řízení jsou uvedeny na webu CERMAT – odkaz zde. Všechny důležité podrobnosti týkající se kritérií přijímání na Krkonošské gymnázium a Střední odbornou školu jsou publikovány v přiložených souborech. Doporučuji veškeré materiály důkladně pročíst. V případě nejasností či dotazů nás kontaktujte. Vedle kritérií je přiložen ke stažení také aktuální formulář přihlášky ke studiu na SŠ ve formátu PDF (návod k vyplňování přihlášky je k dispozici zde.) a vzor přihlášky, pokud se uchazeč souběžně hlasí na obě pracoviště školy.

Přihlášky do osmiletého gymnázia lze souběžně podat na pracoviště ve Vrchlabí i v Hostinném. To znamená, že žák může mít na 1. místě na přihlášce uvedeno Krkonošské gymnázium a SOŠ, ŠVP Vrchlabí a na 2. místě Krkonošské gymnázium a SOŠ, ŠVP Hostinné nebo naopak. Pro každé pracoviště je nutné podat samostanou přihlášku. Do primy gymnázia ve Vrchlabí se bude přijímat 30 žáků, stejný počet bude přijímán do Hostinného.

Kritéria přijímacího řízení 2020/2021

Pracoviště Vrchlabí