Baví tě práce s lidmi a přemýšlíš, kam po základce? Studuj GYMPL nebo SOŠku v Hostinném.

Zveme Tě na Den otevřených dveří na Krkonošské gymnázium a SOŠ! Těšit se můžeš na naše studenty, kteří tě provedou školou, ukázky školních i mimoškolních aktivit, a pokud Tě bude cokoli zajímat, zeptat se můžeš přímo našich učitelů nebo vedení školy, které bude odpovídat na podmínky studia i přijímacích zkoušek.

Kdy se uvidíme?

  • v úterý 25. 1. 2022 (15:30 - 17:00h)

Kde se uvidíme?

  • Hostinné – Horská 309, Hostinné, 543 71

Základním cílem školy je připravit žáky k dalšímu studiu na vysokých školách a k okamžitému a perspektivnímu uplatnění na trhu práce. Jako jediná veřejná škola v ČR poskytujeme americkou maturitu, duální studium s možností získání mezinárodního certifikátu Hight School Diploma. Nabízíme 2 maturitní a 1 učební obor.

Maturitní obory:

  • Gymnázium
  • Sociální činnost

Učební obor:

  • Ošetřovatel

Proč studovat u nás:

  • Máme zkušený pedagogický tým, který Tě perfektně připraví k maturitě, po které můžeš zamířit na jakoukoli vysokou školu.
  • Naše škola nabízí jedinečné klidné a rodinné prostředí s individuálním přístupem k žákům.
  • Na studenty čekají odborné exkurze, besedy, přednášky a zahraniční praxe pro studenty SOŠ.
  • Nedílnou součástí je široká nabídka sportovních kurzů, jako je lyžařský, cyklistický, tábornický a vodácký.
  • Na škole funguje Studentský parlament, který organizuje pro žáky i veřejnost mnoho akcí!

Sledujte nás

Sleduj nás na sociálních sítích, kde se dozvíš vše důležité naší školy.