Vynikajícími výsledky v olympiádě z anglického jazyka, úspěchy v přírodovědných soutěžích nebo možností studovat prestižní americkou maturitu se mohou pyšnit žáci Krkonošského gymnázia a SOŠ v Hostinném. Pokud jste propásli březnový termín podání přihlášky, ale chcete být součástí našeho týmu, ještě máte šanci. Krkonošské gymnázium a Střední odborná škola vyhlašuje pro pracoviště Hostinné další kolo přijímacího řízení do primy gymnázia a do oborů sociální činnost a ošetřovatel.
Martin Vlášek, ředitel školy

26.5.2022 se uskuteční školní kolo soutěže v poznávání přírodnin.

V příloze naleznete seznam rostlin a živočichů.

Mgr. Miroslava Maternová

Přílohy:
Download this file (seznam přírodnin.pdf)seznam přírodnin.pdf350 kB

Na 29. a 30. června vyhlašuji volné dny pro žáky (ředitelské volno).

Mgr. Martin Vlášek, ředitel školy

Žádáme zákonné zástupce uchazečů, kteří byli přijatí na naši školu, ale rozhodli se pro studium jiné školy, aby nás o tomto rozhodnutí informovali na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo 499 441 442.

V úterý 26. 4. 2022 dostala naše škola nezapomenutelnou možnost účastnit se živého natáčení Fokusu Václava Moravce na Právnické fakultě Univerzity Karlovy. Na místě jsme museli být už hodinu a půl před samotným vysíláním. Režisér a jeho štáb nás usadili, proběhla zvuková zkouška a naši odvážní studenti dostali instrukce, jak a kdy se budou v živém vysílání ptát.

Vážení uchazeči o studium, zákonní zástupci uchazečů,

výsledky přijímacího řízení jsou již zveřejněny pod odkazem Přijímací řízení.

Mgr. Martin Vlášek, ředitel školy

Výsledky přijímacího řízení pro přijetí do vyššího ročníku podle § 63 zákona č.561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání obor vzdělání 79-41-K/81 Gymnázium – doplnění kvinty pro školní rok 2022/2023 – pracoviště Hostinné

Evidenční číslo žáka - výrok

722002 - přijat

722001 - přijat

Nadále nabízíme zájemcům z 9. tříd ZŠ přijetí do vyššího ročníku (doplnění kvinty gymnázia).

MAJÁLES Krkonošského gymnázia a SOŠ,
tradiční akce pořádaná Studentským parlamentem školy, proběhne opět po dvou letech a to 29. dubna. Letos jsme zvolili pro jeho konání nově zrekonstruovaný školní dvůr.
Majálesový program začne již v 9:00 hodin u budovy gymnázia odkud vyrazí slavnostní průvod městem. Návštěvníci se budou moci od 10:00 podívat na vystoupení jednotlivých tříd, každá si totiž připravila buď scénku, tanec či jiné hudebně dramatické vystoupení.
Těšíme se na vás na našem školním dvoře!

Vážení uchazeči o studium, vyhlašuji 2. kolo přijímacího řízení do maturitního oboru sociální činnost a učebního oboru ošetřovatel. Přihlášku je nutné do školy doručit nejpozději 20. 5. 2022. S velkou pravděpodobností budeme vyhlašovat 2. kolo i pro primu osmiletého gymnázia.

Stále nabízíme možnost žákům z 9. tříd ZŠ přijetí do kvinty gymnázia (přijetí do vyššího ročníku). Zájemci nás kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Pro přijetí do vyššího ročníku je třeba zaslat vyplněnou žádost a vyplněnou přihlášku s potvrzením prospěchu ze ZŠ.

Vážení zákonní zástupci,

třídní schůzky k prospěchu a chování žáků se uskuteční v úterý 12. dubna 2022 od 16 do 18 hodin v budově školy. Formu třídních schůzek včas upřesníme.