O víkendu se předseda Studentského parlamentu zúčastnil vzdělávacího víkendu v Moravskoslezském kraji pořádaným Parlamentem dětí a mládeže Moravskoslezského kraje. Celý víkend byl zaměřený na studentské parlamenty, na jejich fungování a strukturu a zapojení mládeže do aktivního dění právě prostřednictvím parlamentů.

“Do Moravskoslezského kraje se vždycky rád vracím, je to místo, které mě naplňuje energií a to možná i díky skvělým lidem, se kterými je radost spolupracovat. Víkend jsem si moc užil, jsem rád když mohu poznat nové lidi. Moje díky pak směřují ke členům PDM MSK, kteří tento víkend krásně zorganizovali a speciálně k 1. místopředsedkyni PDM MSK Isabel Goldbergerová, které děkuji za pozvání.” uvedl Matěj Voňka.