Dnes se nám podařilo převézt neuvěřitelné množství materiálu, který jsme za celý týden nasbírali na Krkonošském gymnáziu a SOŠ v rámci sbírky pro Ukrajinu. Přes 300 kusů přesnídávek, 200 kusů zubních past a kartáčků, 100 konzerv a paštik, 100 šampónů a mýdel, několik desítek dětských plen, 100 dek a ložního prádla, 47 spacáků, karimatky a matrace… to je jen výčet několika věcí, které jste přinesli!!!
Všechen materiál se právě nachází ve skladech v Hradci Králové, kde čeká na transport kamiony přímo do ukrajinských měst a vesnic. V nejbližších dnech bude pod hlavičkou neziskové organizace Leader Projects z.u. a ve spolupráci s ukrajinskou neziskovou organizací Asociace pro Evropský rozvoj Karpatského regionu zařízen převoz.
Chtěli bychom jménem Studentského parlamentu a organizátorů sbírky poděkovat všem lidem, kteří nám pomohli zaplnit celou tělocvičnu.  Solidaritu, kterou jste prokázali nemůžeme slovy vyjádřit… byl to pro nás všechny opravdu emotivní týden. Děkujeme! Proto jsme se také rozhodli, že naši sbírku ještě o týden prodloužíme a dveře naší školy budou pro všechny, kteří budou chtít cokoliv přinést otevřené ještě celý týden! Sběrné místo bude otevřené v pondělí a úterý (7. - 8. 3.) od 9:00 do 16:00 a od středy do pátku (9. - 11. 3.) vždy v čase od 13:00 do 16:00 hodin.

DĚKUJEME!!