Krabice od bot je projekt, který organizuje Diakonie ČCE a my se zapojujeme spolu s Město Hostinné, kde má projekt na starosti paní Mašková - sociální pracovnice. U nás jsou koordinátorkami projektu Mgr. Kateřina Šitinová a Mgr. Doubrava Dřízhalová. Hlavní myšlenkou projektu je motto - DĚTI DARUJÍ DĚTEM!

Mám doma krásné oblečení? Tuhle hračku již nepotřebuji? Co jsem dostal jako nevhodný dárek? Tak přesně to teď mohu darovat a udělat radost někomu jinému! Sbírka u nás probíhá od 21.11. do 4.12. (to už krabice musí být zabalené a připravené k expedici).

Příklad: Pepa dostal svetr, který nechce a dohodne se s rodiči, že ho přinese; Jana má nový lak na nehty, který nechce; Liborovi je malá mikina, která je stále pěkná; Adéla chce koupit čokoládu...

Dá nám to na krabici? Nebo na dvě? Připravíme do krabice společné přání? Může někdo přinést balící papír? Naučíme se balit dárek, udělat mašli?

Kam krabice poputují?

Prvně poputují do okolních sociálních služeb - Azylový domov v Trutnově, ZDVOP ve Dvoře Králové, ZDVOP v Nemojově a další Vhodné věci jsou všechny ty, které by udělaly radost dětem stejného věku! Děkujeme za pomoc a těšíme se na vaše krabice!