A co to znamená pro naše žáky? Je to jedinečná příležitost jak se v situacích každodenního života setkat s angličtinou, a to nejen v rámci výuky.

Leah se účastní i různých kurzů, exkurzí a jiných školních i mimoškolních aktivit. Žáci zároveň mohou využít i možnosti společně s Leah vyrazit o víkendu na výlet nebo vymyslet pro svoji americkou asistentku jiný program, při kterém si osvojí komunikaci v angličtině, naváží kontakty a také se dozví spoustu zajímavých informací právě od Američanky, která sice pochází z Nového Mexika, ale působila již v Anglii, Indii, Rwandě, Panamě a na Haiti.Na fotografiích níže si můžete prohlédnout jak probíhá ,,tandemová” výuka za přítomnosti naší nové asistentky, která dokáže svým nasazením a sympatičností ozvláštnit normální výuku angličtiny.

Schválení žádosti o amerického asistenta pedagoga u Fulbrightovy nadace v rámci programu Fulbright English Teaching Assistents bereme jako obrovskou příležitost pro naše žáky a jejich další rozvoj v anglickém jazyce!