Vydařené slunečné dopoledne na Krkonošském gymnáziu a SOŠ přivítalo příchod Máje. Poslední dubnový pátek na naší škole tradičně patří Majálesu a nebylo tomu jinak ani letos. Maturanti a absolventi tříd Oktávy, 4.S a 3.O připravili pro žáky ranní program spojený s posledním zvoněním, kdy proměnili celou školu k nepoznání. Po úspěšném vymetení končících žáků se celá škola vydala na průvod naším městem. Od desáté hodiny pak následoval kulturní program na školním dvoře, za účasti rodičů, prarodičů, žáků mateřských škol a široké veřejnosti. Tóny školní kapely UŽband roztancovaly celé divácké publikum a třídy vystupovaly s připravenými, dramatickými scénkami a zpěvem a tancem. Ke konci veselice došlo i na volbu královny Majálesu, kterou se stala Valentina ze třídy 3.O s rekordním počtem 611 hlasů.

Odkaz na fotografie z akce: Facebook - Krkonošské gymnázium a SOŠ