Ve dnech 29. – 30. dubna se 4 žáci naší školy zúčastnili tvůrčího webového kempu UŠI (Unie škol inovativních), který se tentokrát konal na VOŠ a SPŠ Jičín. Jednalo se o již druhé setkání žáků zapojených do navrhování, kódování, kreslení jednotlivých částí nových webových stránek pro nově vznikající unii. Celé setkání proběhlo v tvůrčí atmosféře všech zapojených žáků a výsledek bude zajisté reprezentativní. Mimo to se účastníci mohli porozhlédnou po Jičín - město pohádky a také načerpat inspiraci ze života žáků hostující školy. Jejich Fab Lab (výrobní laboratoř) je místem kreativního rozvoje pro celou školu. Podobný sdílený prostor určený jednotlivcům k výrobě počítačově řízených produktů, projektů a uměleckých děl by neměl chybět na žádné střední škole.